Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király L. Norbert (X faktor)?

Király L. Norbert (X faktor)?

Figyelt kérdés
Szerintem aki szereti az azért szereti, mert bohóckodik, és a legtöbb embernek szimpatikus az efféle ökörködés. De gondolom azt ők is hallják, hogy "csak" jó előadó, de a hangjával nem sokra menne. Nála sokkal jobb hangokat is haza küldtek, őt csak a show miatt tették döntőbe. Bizony tény, hogy amit tőle hallottam 3 vagy 4 dalt, abból 2őt végig ordított a magas hangoknál, mert nem bírja kiénekelni. Te hogy látod?
2010. okt. 20. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

én imádom a Norbi hangját! nekem nagyon tetszik ahogy énekel, a legutóbbi produkcióján szétbőgtem a szemem annyira érzelemdús volt. az kid rock számot pedig már vagy 1000x meghallgattam tőle, mert szerintem eszméletlen jól énekel.

és persze, igaz, hogy a többiek mind profibban énekelnek, de én az ő produkciójukot rettentően unom. semmit nem indítanak meg bennem...

2010. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
rosszul gondolod, hogy valaki csak azért szereti, mert bohockódik .....mert pl én nem azért szeretem, mert bohóckodik persze azért is de én nagyon imádom a hangját és vannak még így jó néhányan akik nem csak az előadásait szeretik hanem a hangját is... de hát kinek hogy :)
2010. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egész X-faktor, ha jól megnézed igazából azért jött létre, hogy olyan embereket keressenek vele, akiknek jó hangadottságuk mellett remek előadóképességük is van...

A jó hang mindenkinek mást jelent... Szerintem a Norbi által előadott "Lady" című szám hihetetlen gyönyörű volt, és ha máshol nem is, de ebben igenis észre lehetett venni, hogy Neki is van olyan gyönyörű hangja, mint bármely más versenyzőnek... sőt, részenként talán még jobb is... (szerintem!)

Lehet, hogy egyeseknek a hangja nem nagyon jön át, de egy biztos: Ha mondjuk 5 év múlva valaki megkérdi, hogy ki az a Király L. Norbert, az emberek nagyrésze meg fogja tudni mondani! És miért? Mert nem lehet elfelejteni, hogy milyen élvezetes és szórakoztató néhol az előadása...

Az albumról csak annyit, hogy ha ugyanolyan gyönyörűen énekel majd azon is, amilyen szépen a "Lady"-t adta elő, akkor tuti biztos, hogy megveszem!!!


Vastag Csabiról pedig csak annyit, hogy én régóta figyelem a pályafutását, mert én iszonyatosan szeretem a musicalt, amihez nekem szorosan kötődik Csabi neve, sőt, már az öccséjét sem először hallom. Csabiról csak annyit, hogy nekem Ő egy nagyon szimpatikus srác, mert ISZONYATOSAN SZERÉNY, TEHETSÉGES és KITARTÓ, KÜZDŐ srác!! Nem kell, hogy mindenkinek megfeleljen... én és sokan így látjuk Őt...

A Nyári lányokról pedig túl sok jót nem tudok mondani... külön-külön nagyon jók lettek volna, de így, hogy együtt énekelnek szörnyű... Nem tudnak nagyon ráhangolódni egymásra, és ez egy iszonyatos rikácsolás képében mutatkozik meg... Ha nagyobb hangsúlyt fektettek volna arra, hogy összehangolják őket, talán még most is benn lennének, és először is nem azért mentették volna vissza őket, mert (ahogy Geszti többszőr is elmondta) Nagyon Jó Viszonyban Vannak Az Apukával......

Én az Ő esetükben csak szegény Fannit sajnálom, akinek a kapcsolatok miatt kellett kiesnie.....


Nekem ez a véleményem 15/L

2010. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, hiaba nincs olyan szuper jo hangja, de az ilyen is kell legyen. En nagyon szeretem, es nem hiaba van meg mindig bent:D
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Norbi igenis egy nagyon ertelmes srac es a hangja sem remenytelen...nekem sokkal jobban tetszik mint a tobbi egytucat enekhang...Nem egy Brad Pitt de ki a francot erdekel ez mar nemigaz...de komolyan. Eloadokent 100%-os, engem siman letud kotni.

Mellesleg a Noverem volt osztalytarsa a gimibol es mindenki imadta, mindig tudta, hogy szorakoztassa el az embereket. Jofej es aranyos.

2010. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11-02 22:09 Teljesen egyetertek veled!
2010. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!