Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem ráz ki a hideg...

Csak engem ráz ki a hideg Tóth Gabitól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, elismerem hogy jó hangja lenne, de maga az ember, még így is hogy csak ilyen részleteket láttam róla, roppant ellenszenves. Megjátszós hülye picsa, állandó feltűnési viszketegséggel.
nov. 30. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, engem is, a külsejétől, főleg a hangjától ráz ki a hideg ahogy a Sztárban sztárban ossza az észt...
nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen felfuttatott, tehetségtelen senkit rühellem.
nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rémisztő nő.
nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nagyon sokan így érzünk vele kapcsolatban..
dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Kell ilyen is a családban,a tesója jobb fej.
dec. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Én egyik Tóth lányt sem bírom a három közül (Tudom Andi nem rokon). Buta, mint a tök. Vera is, de ő legalább nem viselkedik úgy, nem öltözködik úgy, mint egy útszéli bableveses. És a szája sem annyira mocskos.

Lehet, én vagyok tájékozatlan, de pl. Szekeres Andi botrányokról miért nem lehet olvasni? Talán nem tehetséges? Vagy Zséda ügyeiről. Lehetne még sorolni. Tóth Gabi, Tóth Andi, Opitz Barbi naponta szerepel a sajtóban a balhék miatt. Nem a sikeres koncertről írnak.

Kétségtelen, hogy Gabi az utóbbi időkben minden korábbinál mélyebbre süllyedt. Andi legalább nem játssza a szent szüzet. Káromkodik, közönséges, mint Gabi, de nem a keresztény erkölcsöt hirdetve.

dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben elég helyes csajszi volt, de most Ő a NER boszorkánya!


Itt egy videó, amikor még a Megasztárban idétlenkedett 16 évesen. Sokkal jobban nézett ki: https://www.youtube.com/watch?v=F5b2pzZbOXo

dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyira álszent, meg szerintem nem is normális.
dec. 2. 07:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen zsűribe azért kerül valaki, hogy a néző a képernyő előtt maradjon. Tóth Gabi olyan szinten dühítő egyén, hogy odaszegez a képernyőhöz. Plusz a közösségi médiában aki látja ír valamit, kattint, megosztja. Neki se jó ez látszólag, az utóbbi években teljesen megőrült. Sajnos a popszakma ilyen, aki mentálisan gyenge azt bedarálja.
dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!