Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Billie Eilish nagyobb sztár...

Billie Eilish nagyobb sztár most, mint Britney Spears volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
dec. 3. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem
dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen
dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Britneyt a 2000-es években kb. MINDENKI ismerte, szó szerint. Még nagyanyám, vagy anyám aki sose hallgat zenét se, ők is tudják ki az. Eilisht meg a korosztályomból is sokan maximum névről ismerik, hogy létezik, a szüleim meg sose hallottak róla. Én is Britneynek egy rakás dalát fejből fújom, míg Eilishez egy dalt se tudnék kötni, mert semmi érdemlegeset nem alkotott. Pedig 27 évesen közelebb van ő a korosztályomhoz papíron, mint Britney.
dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmi érdemleges nem alkotott? Ez azért túlzás valakire, akinek 1,2 milliárd megtekintése van csak a Youtubeon a leghíresebb számán. A Spotifyról, Deezerről, rádiós lejátszásokról nem is beszélve. Én sem vagyok nagy rajongöja, nem is hallgatom a zenéjét. De azért nem lehet elvitatni tőle, hogy nagy sztár lett és saját maga építette fel az imidzsét. Britney anno egy jól kitalált médiatermék volt, akkoriban amúgy sem az interneten terjedtek még a zenék, meg nem volt ennyi botrány, meg celeb, mint manapság. Szerintem felesleges összehasonlítani, mindketten világsztárok, akkor is, ha nem mindenkinek jön be a zenéjük.
dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Eilish már beleszületett az internet világába. Ahhoz, hogy valaki milliárdos megtekintést elérjen ma, nem kell jót alkotnia. Most ezzel nem arra célzok, hogy Eilish rossz, mert vannak számai, amit szeretek. Csak arra, hogy a YouTube nézettség nem feltétlenül tükrözi a minőséget.


A Baby Shark Dance 13 000 000 000 megtekintést ért el, mégis rossz:


[link]

dec. 6. 08:17
 6/10 A kérdező kommentje:

Ellenben a lemezeladások*/fizetős letöltések, koncertek bevétele szerintem jobb mérők lehetnek.

Pl. össze lehetne hasonlítani, hogy Britney első 3 évében hány jegy kelt el a koncertjeire, illetve Eilish első 3 évében hány jegy kelt el a koncertjeire.


*lemezeladás ma már feltételezem nem nagyon van, szóval ez nem a legjobb mérő.

dec. 6. 08:22
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kb ugyanaz, csak Spears kisasszony legalább fiatalon szép volt.
dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Britney tényleg szép volt
dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Eilish önerőből nem lenne sehol. A hollywoodi nagykutya szüleinek és a Glee szereplő bátyuskájának köszönheti, hogy már a debütálásakor a létra tetejéről kezdhette el.
dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Britney-nek sokkal több olyan slágere van, ami akkor több emberhez eljutott, mint most Eilish-nak. Billie-nek maximum 2 olyan van, amit az emberek vágnak, az a Bad guy és talán még az Ocean eyes, de egyik se kifejezetten olyan, amit mondjuk bulikban vagy rádiókban játszanának. Britney-nek azért elég sok ilyen száma született, kezdve a gigamegaslágerrel a Baby one more time-mal, aztán az Oops I did it again, Toxic, stb. Ráadásul ezek örökslágerek, 20 évvel később is játsszák a számait, Eilish még nem tudni, mennyire lesz maradandó.


Viszont szerintem ahhoz képest, hogy mennyi ideje voltak híresek az aktív éveik kezdetétől, akkor is Britney-t ismerték többen.

jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!