Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá, hogy Vadon...

Mit szóltok hozzá, hogy Vadon János abbahagyja a rádiózást?

Figyelt kérdés
Kezd leépülni a reggeli rádiózás. Bochkorék már évek óta hallgathatatlak, most már lepül a Rádió 1 is.

dec. 11. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmi meglepő, igazából azt csodálom hogy eddig bírta egy kormánypárti rádiónál. Vagy kirúgták a szabadszájúsága miatt, vagy neki lett elege a fojtogató kormányközeli légkörből. Mindenesetre kár érte, egyike a kevés értelmes rádiósnak.
dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
a reggeli rádiózásnak nincs hová leépülnie, sajnos a népbutításra van igény
dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Irodában kénytelen vagyok rádiót hallgatni, évek óta Bochkort kell hallgatnom, néha viszont főnököm átkapcsolta a Balázsékra, vagy mire.


Annál színvonaltalanabb rádióműsért életemben nem hallgattam. Mintha 3 részeg tinisrác idétlenkedne.

Nem tudom, a való életben milyen Vadon János, de Balázst nem lehet könnyű elviselni, mert a nyilatkozatai alapján..hát nem épp agysebész a srác, de legalább idétlen és nagyképű.

Nem vitatkozni akarok, de Bochkor mindig is vállalhatatlan volt. Apám sajnos nagy rajongója volt a Bumerángnak, így gyerekkoromban sokat hallgattam őket.

Bochkor azon kívül, hogy végtelenül arrogáns, borzasztóan korlátolt és idétlen ember. A "humora" meg élcelődés és nagyképűsködés, semmi más.

Engem teljesen megdöbbentett, hogy mekkora igény van még mindig rá, azt hittem, meg fog bukni a műsor.

Bochkor már majdnem 60 éves, és semmivel sem lett okosabb vagy viccesebb, de mintha kiégett volna kicsit és egyre kevesebb köze lenne a mai világhoz.

dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő érte nem kár , kis dél pesti pronyó
febr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
el se kellett volna kezdenie...
márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!