Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bíztok Gálvölgyi János teljes...

Bíztok Gálvölgyi János teljes felépülésében?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy noha súlyos állapotba került szinte azonnal, de szakszerű orvosi ellátáshoz legalább egy óráig nem jutott. A Győrfi meg micsoda álszent dumával próbálja megmagyarázni az egészet, holott az ő kollégái a hibásak. A család nem viccből telefonált és nem is azért kért orvosi segítséget, mert ő a Gálvölgyi János.

2023. máj. 13. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Bízom Gálvölgyi János teljes felépülésében
Sajnos a legrosszabbtól tartok és szerintem csak idő kérdése
Úgy hiszem Gálvölgyi János túl fogja élni, de lehet maradandó hatása lesz ennek és már nem áll lábra
Nem tudom, várjuk ki
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a durva hogy nem jutott időben orvosi ellátashoz, hanem hogy egy híres emberrel kellett megtörténnie ahhoz hogy ügy legyen belöle. Nagyon régóta van ilyen szar helyzetben az egészségügy.
2023. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag kormányellenes és ezért sem iparkodtak. Győrffynek meg a nyelve tövig benne van a fideszesek seggében.
2023. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legszomorúbb az, hogy ha ez egy ismeretlen emberrel történik meg biztosan nem indul vizsgálat.

Rengeteg ilyen van nap mint nap.

Bízom a felépülésében.

2023. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es De hisz pont ez az. Ez történik és ezt akarja Gálvölgyi hírességére hivatkozva elkezdőzni, hogy ők azért nem vonulhatnak rögvest ki, holott máskor is megtörténik az ilyen egyszerű emberekkel. Csak most nagyképűen így ódázzák el, mintha ők megint a nem hagyjuk cserben a magyar családokat lemezt nyomnák.
2023. máj. 13. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy tökéletesen működő mentésirányítás az országban ezt jól elbaltázták.

Jelenleg lutri, hogy kiér a mentő időben vagy sem.

2023. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

#5 vagy hogy elindul-e.


én mondjuk mindig furcsállottam, hogy ha kis baj van ami még megelőzhető lenne, akkor hónapokra kapsz időpontot. ha már nagy a baj, akkor meg végigszirénázzák a várost hogy hú de sürgős.


persze ezek szerint már azt sem nagyon, max közlekedési balesetnél, mert a gazdasag nem állhat le

2023. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 ja hogy ez a magyarázat hogy "másokon se segítünk, akkor neki se fogunk csak azért mert ő a Gálvölgyi János"?
2023. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ma reggel olvastam hogy súlyos állapotban van, mélyaltatásban van lélegeztetőgépen. Az már rossz ha valaki odakerül a covid óta tudjuk milyen hatása van…
2023. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem valahogy nem érdekel, hogy egy híres emberről van szó, akik eleve kedvezményezettek sok téren. Elég elkeserítő, hogy sógor-koma ország vagyunk, ahol ha nincs valami protekciód, a szerencsén múlik, hogy foglalkoznak-e veled vagy nem. Nekem van jó tapasztalatom is az egészségüggyel, meg sok rossz is. Életveszélyes esetben is hívtam mentőt, és nagyon gyorsan kint voltak, pedig alig bírtam a sokktól beszélni, és még vissza is hívtam őket, hogy addig is, míg kiérnek, mit tehetünk, tök normálisak voltak a telefonban is. Meg persze volt rossz tapasztalatom szar orvossal is. Szar az egészségügy, és nem nagyon akarják rendbetenni, akiknek ez lenne a dolguk.
2023. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen bízom a felépülésében. Nem csupán azért, mert ő Gálvölgyi János. Bárkiről lenne szó, uvyanezt írnám. Ha tudomást szereznék róla, ugye..


Szomorú, hogy egy ismert ember este kellett ahhoz, hogy ez a bomba robbanjon, de ha van ebben valami jó, hát akkor ez az, hogy egy rendszerszintű baj most nyilvánosságot kapott. Más kérdés, hogy a problémára adandó kormányzati válasz hatékonyságával kapcsolatban nincsenek illúzióim...


Nézd, kérdező, amit Győrffy mondott (már ha ugyanazt hallottum) azzal ő nem mondott semmi rosszat, sajnos vázolt egy aktuális helyzetet. Azóta tudható, hogy a mentésirányító hibázott és sejthető, hogy "megoldás" gyanánt rajta fog csattanni az ostor, de ez valójában nem az ő hibája, ha érted, mire célzok.

2023. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!