Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik külfödiek és sztárfocistá...

Akik külfödiek és sztárfocisták pl, vagy együttesük lesz pl bts kpop, vagy profin síelnek, vagy gördeszkáznak, tehát látszik hogy kb kiskoruktól kezdik, azoknak honnan van erre ideje?

Figyelt kérdés

Most elnézve azt hogy amiota bólcsi/ovi/suli van és kifulladva esünk haza esténként amikor már fürdés vacsira van csak erő, hètvégèn meg az egész heti elmaradás van(mosás főzés takarítás talán rokonok barátok pár órára)egyszerűrn semmiféle ónmegvalósítás nem fér bele, ahogy nekem se gyerekkoromban.

Még biciklizni meg tudtam tanulni azzal hogy hétvégékre nekünk mèg volt hobbynk meg életünk, de az is alapszint csak. Igazából szerintem én semmiben nem vagyok profi.

Beírattak ugyan táncolni tanulni is, jártunk tesómmal talán 2hetente egyszer pár hónapig abbol se lehetett versenyszintet kihozni.

De mehettem sminktanfolyamra is de azóta is magamat festem csak.

Az idegennyelvet se tudtam megtanulni soha magántanárnál csak külföldön, ahol kora reggeltől lefekvésig nonstop csak az idegennyelvet hallottam.


A neten a short videok meg dugig vannak olyanokkal akik profik, de akár csak utcai gördeszkázásban vagy edzőtermi edzésben pl olyan húzódzkodásokat csinálnak amit az átlag nem tud, vagy biciklizésben motorozásban, vagy pl Ronaldo, Messi meg a többiek fociban, vagy Schumacher autóverseny, tisztán kivehető, hogy szerintem kicsi koruktól naponta lehetnek pályán, és nem egy iskolai oktatás szinten heti pár alkalommal pár órában csinálták.


Minket meg úgy érzem bedarál leszív a suli munka kombó. De felnőve meg se fizetik a több évtizedes tanulást se alig lehet normális munkahelyet is találni. És több évtized ment rá vèrt izzadva feleslegesen ill azért hogy ugyanezt folytassa az ember, hogy napi 8-10 óra munka csak a lakbèr és kajáért.



#idő energia források
dec. 17. 10:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ok nem kéthetente egyszer állnak neki táncolni, hanem naponta több órát. Plusz van hozzá akaratuk és kitartásuk is
dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

De honnan van erejük ideje erre? Pont ezèrt kerdezem!

Nálunk az van a gyerekemmel de velem is ugyanaz volt gyerekként hogy este 5 re vagx akár 6 ra esunk haza! Házifeladat mindenek felett hétvégentte meg örültem ha pár órát bnőkkel vagyok. Meg be is írattak ugyan mindenre amit akartam pl jártam aerobickra a csajokkal, táncolni tanulni nyelvet tanulni de még agykontroll tanfolyam is plusz anya 9 éves koromtop befogott varrni is! Megse tudok semmit.

A gyerekem meg mindjárt felsőtagozatos es ugy érzem valojában azon kivul hogy matek magyar házik dogákra megfelelni, semmi mást nem tud holott mindent el tudna sajátítani HA lenne rá idő energia.


Másoknak hogy az istenben van ennyi idejük energiájuk?

dec. 17. 10:23
 3/31 A kérdező kommentje:
Vagy nézzük az egyszerűbb oldalát. Utcai profi gördeszkások. Őket a utca neveli fel? Vagy hogy csinálják?
dec. 17. 10:24
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Tehetség, akarat és kiskoruktól kezdve csinálják, rendszeresen. Az én lányom is jár suli mellett, jobban mondva viszem, mert egyedül még nem tudna elmenni (nem a suliba, egyesülethez) heti 2x sportra (mazsorett), plusz a fellépések/versenyek előtt jobban megnyomják, nyáron már akkora lesz, hogy mehet edzőtáborba is. Pedig ő amatőr szinten csinálja, hobbiból. Aki profi akar lenni az erre teszi fel a fél életét, napi szinten edzenek, készülnek. Nálunk erről nincs szó, csak szeret járni, nem akar ezzel foglalkozni. Csak egy hobbi. Aki profi sportoló akar lenni annak rengeteg kitartást, áldozatot és munkát kell beletennie, meg persze a szülőknek is, mert ezt időben és anyagilag is meg kell oldani.
dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

"De honnan van erejük ideje erre? Pont ezèrt kerdezem!"


Hát ők nem 5re,6ra esnek haza, hanem mondjuk este 10re. Ha a szülők is komolyan gondolják, akkor magantanulo a gyerek és máris több ideje van. Energiája meg arra van mindenkinek, amire energiát akar forditani

dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Én járattam már edzésre a gyerekem irto kegyetlen napi tiz ora suli utan este éhesen nyűgösen még egy ora edzés (judo), es melo után caflatni a vátos másik végèbe edzesre, amig bent van en 1 orat ténfergek a városban aztan vegre hazaesunk ennu aludni.

Nekem ebbol elegem lett a gyerek gyomra is fájt.

Meg babaként bölcsi utan a babauszás is este (alig talaltam olyan uszodát ami nem marja ki a szemét es a klortartalomra figyelnek tehqlat az se volz közel) de ambkokk minden ilyen besűritett foglalkozás tiszta kínzás bepréselni a napirendbe.

dec. 17. 10:35
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem ebbol elegem lett a gyerek gyomra is fájt."


Na, nekik nem lett elegük belőle és a gyereknek se fájt a gyomra. Miért olyan nehéz azt megerteni, hogy vannak olyanok, akik annyira elhivatottak, hogy mindent meglesznek azért, hogy beteljesitsek az almukat?

dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Meg ez hogy hétvégente szinte nincs semmi. Nem is értem. Még úszásoktatásra is hètköznap kellett hordani.
dec. 17. 10:37
 9/31 A kérdező kommentje:

7 az éhségtol. A gyerekemnek se lenne elege de suli után hazaesve vacsorazni kéne. De ehelyett bepréseltem edzést!

Hát csak vergodes lett belole éhen meg este 8 ig

dec. 17. 10:38
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Hát hidd el edzések bizony vannak hétvégén is azoknak, akik hivatásszerűen sportolnak
dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!