Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik külfödiek és sztárfocistá...

Akik külfödiek és sztárfocisták pl, vagy együttesük lesz pl bts kpop, vagy profin síelnek, vagy gördeszkáznak, tehát látszik hogy kb kiskoruktól kezdik, azoknak honnan van erre ideje?

Figyelt kérdés

Most elnézve azt hogy amiota bólcsi/ovi/suli van és kifulladva esünk haza esténként amikor már fürdés vacsira van csak erő, hètvégèn meg az egész heti elmaradás van(mosás főzés takarítás talán rokonok barátok pár órára)egyszerűrn semmiféle ónmegvalósítás nem fér bele, ahogy nekem se gyerekkoromban.

Még biciklizni meg tudtam tanulni azzal hogy hétvégékre nekünk mèg volt hobbynk meg életünk, de az is alapszint csak. Igazából szerintem én semmiben nem vagyok profi.

Beírattak ugyan táncolni tanulni is, jártunk tesómmal talán 2hetente egyszer pár hónapig abbol se lehetett versenyszintet kihozni.

De mehettem sminktanfolyamra is de azóta is magamat festem csak.

Az idegennyelvet se tudtam megtanulni soha magántanárnál csak külföldön, ahol kora reggeltől lefekvésig nonstop csak az idegennyelvet hallottam.


A neten a short videok meg dugig vannak olyanokkal akik profik, de akár csak utcai gördeszkázásban vagy edzőtermi edzésben pl olyan húzódzkodásokat csinálnak amit az átlag nem tud, vagy biciklizésben motorozásban, vagy pl Ronaldo, Messi meg a többiek fociban, vagy Schumacher autóverseny, tisztán kivehető, hogy szerintem kicsi koruktól naponta lehetnek pályán, és nem egy iskolai oktatás szinten heti pár alkalommal pár órában csinálták.


Minket meg úgy érzem bedarál leszív a suli munka kombó. De felnőve meg se fizetik a több évtizedes tanulást se alig lehet normális munkahelyet is találni. És több évtized ment rá vèrt izzadva feleslegesen ill azért hogy ugyanezt folytassa az ember, hogy napi 8-10 óra munka csak a lakbèr és kajáért.



#idő energia források
dec. 17. 10:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
59%

Már többször lelett írva, hogyan. Ők nem 6:30-16:40ig vannak a suliban, hanem délután (vagy az úszók pl sokszor hajnalban) lent vannak edzeni. Sok iskolában akinek edzése, különórája van azokat elengedik napköziből is, ha igazolva van, hogy oda jár. Aki meg olyan, az sportakadémiára jár (oda nem lehet csak úgy beíratkozni, oda kifejezetten tehetséges sportolókat vesznek fel).

De miért pont az élsporton pörögsz? A tanárnak abban igaza van, hogy van egyfajta megtartó ereje a sportnak, zeneiskolának, mert nem az "utcán bandáznak", hanem kontrollált keretek közt vannak, ott barátkoznak, nem csavarognak suli után, hanem mennek edzeni, zenélni. De ez nem (csak) az élsportolókra vonatkozik! A hobbi sportolókra is, akik soha sem lesznek "sztárok", nem is ebből fognak élni.

dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!