Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetne a gyerekrontó,...

Hogyan lehetne a gyerekrontó, anyavadász Vadász Gyulát eltüntetni innen az internetről?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt elérni? Mert ahogy kiszipolyozza az embereket az már tényleg bosszantó. Ráadásul még mocskos módon üvölt az állataival is.

dec. 30. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Miből gondolod, hogy gyerekrontó? Mert egy rosszindulatú ember elkezdte terjeszteni róla? Van rá bizonyítékod, hogy tényleg gyerekrontó?
dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
És miért irígykedsz azokra, akik a tiktokon koldulnak? Koldulhatsz te is. Vállald fel hozzá az arcodat és az ezzel járó hátrányokat és hajrá. Megint egy irígy magyar kérdését olvashatjuk.
dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Személyesen ismerem. Semmi gond nincs vele. Ha téged zavar valami vele kapcsolatban, nos azzal neked van dolgod. Nem nézed vagy letiltod pl.

Hamarosan én is elkezdek "koldulni", csak szólok. Persze én csinálok is valamit a live-ok alatt, és örülni fogok annak, amit kapok. A munkám nincs megfizetve, ahogy a normálisndolgozóé szinte semelyik szektorban nincs, pedig hasonló gyökér alakokat szolgálok ki, mint te, aki okosabbnak akar tűnni, és meg akarja mondani ki mit csináljon szólhatok.

Ti éltettek amúgy minket.

Elmondom hogy működik

Te, akit zavar, kérdéseket írkálsz róla a neten, ezáltal aki nem ismeri , és érdekli ki az, megkeresi. Generálod a nézettséget, még akkor is ha ezek az emberek nem küldenek neki semmit. Ugyanis a nézettséggel mindig fel fogja dobni másoknak is, azok közül még ha csak egyvalaki ad, már előrébb van ő. Te nem. Te akkor tudnád "eltávolítani", ha tiltanád.

dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő maga vallotta be hogy megrontásért ült 5 év nyolc hónapot. De csak elég a google-be beütitni hogy Vadasz Gyula, ott lesz hogy miért ült. Plusz a vérfertőzés, ami az édesanyjaval való erőszakoskodást takar. És ezt egy közeli hozzátartozója mesélte el ezeket. Aki azt is mondta hogy a családból SENKI sem nyit ajtót neki, szégyenlik.De a Gyuluskánk persze nem jelent fel senkit, mert akkor kiderülne ez a dolog is. Meghát ha volt is a rendőrségen, elhajtották a faszba. Nincs is miért feljelentgetnie, hiába kapja meg mindennap,mert minden igaz, ami elhangzott. Mondom a megrontást elismerte, de csak egy "jó szexnek" állította be!! És nagyképűen hozzávágta, hogy "honnan tudjátok hogy nem élvezte-e?" Egy 13 éves, 7.-es kisfiúval fajtalankodott 19 éves korában ez az elmebeteg állat! Tessék ezt felfogni! Meg amiket a börtönben csinált arról ne is beszéljünk...És itt eszi a fene már évek óta és idegen emberek pénzéből tartatja el magát! Anno ki akarta hívni az RTL klubot, hogy elmodhassa hogy ő milyen rossz sorsa van neki. Emiatt még a háza elejét is megrongálta hogy elhigyék neki. Persze nem mentek ki 😅

Úgyhogy azt gondoltam az álláspontunk azért jobban fog egyezni ebben a kérdésben, mert nem egy tehetetlen szegény emberről van szó, aki hálás minden egyes fillérért! Nem! Egy undorító, ravasz, igénytelen féreg ember! Ez az csak az emberekből él. Meg persze ahogy üvöltözik az állataival. Nem veri persze nyilvánosan, de magával ezzel is stresszbe hozza a kutyáit meg a két cicáját.

Tehát ezért kell vigyázni, mert a Tiktokon rengeteg olyan ember van aki nem érdemel semmit valójában, csak azt hogy melegebb éghajlatra zavarja az ember, miután persze jobban megismeri hogy ki is az illető.

De nyilván nehéz a kérdésre a válasz, csak kíváncsi voltam, hogy van-e ötlet, hogy hogyan lehetne megroggyantani ezt az embert

dec. 30. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedofil g*ci. Szégyen hogy ezek híresek magyarországon. Ezeket agyon kéne ütni ha találkozol velük az utcán nem platformot adni nekik
dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beírtam google-ba. Nincs fenn róla semmi, csak gyk-s kérdések, egy lejárató youtube videó, meg tiktok videók. Ezek a bizonyítékok?
dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,de leírtam itt nagyjából mindent róla.
dec. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!