Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szoktál internetről vásárol...

Ha szoktál internetről vásárolni, vagy cserélni, egy kép és rövid leírás alapján. Miután megkapod, örülsz neki? Tetszik? Jó rád?

Figyelt kérdés

Összegyűlt nálam több holmi, amit egy ideje hirdetek, vagy Facebook cserélős oldalon öblítőért meg ilyenekért elcserélek.


És felmerült bennem, hogy vajon tényleg megfelel a vevőnek az a dolog??

Úgy erdekelne, hogy milyen a benyomása mikor hazaviszi.

Mert mikor próbálja,vagy megnézi akkor megfelelőnek ítéli, elfogadja, elviszi.

Csak bennem marad az, hogy de tényleg fogja hordani, szeretni?

Hisz csak egy képet látott,vagy előttem nézegeti úgy hogy már megvette érte a csere terméket. Így csak tán elviszi.


2021. dec. 12. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam netről vásárolni, de nem használt cuccokat.

Eladni szoktam, pénzért, postázva, mert márkás ruháim vannak. Sokszor visszaírnak mikor megkapják a csomagot és megírják hogy köszönik, tényleg milyen jó állapotú, nagyon örültek neki.

2021. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En hasznalt ruhat is szoktam venni, foleg ebay-rol. Nem lett minden tokeletes, de azt mondanam, h 100-bol 95 alkalommal nagyon orultem a vasarlasnak. A tobbit pedig odaadtam baratoknak, ismerosnek.

Volt olyan vasarlas, egy cipo, ami sokkal szebb volt eloben, mint a kepeken. Meg is irtam az eladonak.

2021. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen cserélgetős dolgokba nem megyek bele. Ha valamit el kell adni, akkor felrakom, aki fizet, viszi és kész
2021. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Én időnként tematikus facebook csoportban (goth, rock, metal ruhák) veszek valamit, eddig egyszer sem volt problémám. Ha nem ismerem az adott márkát és nem tudom, hogy abból milyen méret lenne jó, egyszerűen megkérdezem a ruha méreteit centiben vagy ha az eredeti oldalon lehet még kapni, akkor ott megnézem a mérettáblázatot. Eddig mindig használatlan, címkés cuccot vettem amit méretprobléma miatt adtak el és én is adtam el ugyanezen ok miatt. Szoktak visszaírni, amikor megérkezik a csomag, hogy jó lett-e, tetszik-e, én meg örülök, hogy legalább más örül neki, ha már nekem nem lett jó.
2021. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jajj de nagy cserés vagyok!

Van egy budapesti cserecsoport de az szr..

Kéne egy jó.

Én meg vagyok elégedve, bár ruhákat nem gyűjtök.

2021. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!