Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltatok Bodrogi Gyula...

Mit szóltatok Bodrogi Gyula újévi köszöntőjéhez?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nagy nulla volt. Kezdjük azzal, hogy ez nem köszöntőbeszéd volt. Az egész olyan volt, mintha behívták volna a reggelibe, hogy 2 percig hablatyoljon magáról meg a családjáról.

Mellesleg nekem Bodrogi nem hiteles. Jobbra is meg balra is dörgölőzik.

De annakidején valamikor ő volt Süsü, és azóta ebből él...

Nevetséges.



jan. 1. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

" ő volt Süsü, és azóta ebből él..."

A biztonság kedvéért ránézhetnél az életrajzára (ha már más műből nem ismered), mielőtt hülyeségeket beszélsz.

jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Öreg már, és azért van mögötte egy életút. Nem kell őt bántani. Ilyen hülyeségeken meg amúgy is fölösleges helhúzni magadat.


Inkább ezt az újévi köszöntőt nézzétek, vicces,de mégis igaz:


https://www.youtube.com/watch?v=Tep34iF9Fmc&t=49s

jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1


Tudom jól, hogy hogy nem csak ennyiből áll a munkássága...

De ugyanilyen életpálya van pl Mécs Károly mögött is, őt vajon mennyien ismerik ma?

Az átlagember viszont tényleg csak annyit tud Bodrogiról , hogy ő az aranyos Süsü. És csakis ezért népszerű! Nem számít, hogy közpénzzel tömik, ahogy az sem, hogy csak heccből állatokat gyilkol. Ő a cuki Süsü bácsi, és csak ez számít...

jan. 1. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az a baj, hogy öreg vagyok, de Bodrogiról sokminden eszembe jut, de a Süsü a legkevésbé. Sok-sok színpadi szerep, tévéjáték, film, szinkron.

Mécs visszafogottabb volt, és úgy tudom, már visszavonult.

jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, nem pazarlom el az új esztendő első perceit a magyar tévécsatornákra. Sőt tévét se nézek olyankor.
jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utólag megnéztem, pont egy héttel az eredeti vetítés után. Nem tett rám túl nagy hatást, de azért emberibb és sokkal őszintébb volt sokkal, mint Novák Katika. Az új év köszöntése nálunk a vidámságról szól, nem a visszafogottságról, ezért abba nem fért volna bele "Gyula bácsi", se a Himnusz, aminek az RTL-es változatát szintén most láttam először, az se lett rossz.
jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!