Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Schuhamer Vanda? Miér...

Ki az a Schuhamer Vanda? Miért kapta fel ennyire az RTL?

Figyelt kérdés

Színésznő, hagyjuk hisz kb az RTL sorozataiban is semmit mondó szerepeket kap.

Meg vezette a szar valovilágot.

De semmi hátteri munka, semmi hozzáértés.

S mellette utazgat össze vissza.



jan. 12. 07:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
#10 inkább sumi
jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

8:


De láttam hogy elírta a nevét, de mutatok valamit:

Még elírt névvel is hopp kihozza a google:

[link]

jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

#12 hopp, és ki nem szarja le hogy előhoz egy másik embert? Ha én Schuhamert keresek akkor nem Schumacherek érdekelnek.


Sok hasonló nevű ember van.

jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Hopp, mintha a kérdésből nem volna elég egyértelmű hogy a színész csajról van szó, hopp....
jan. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%

#14


hopp, ha kiderül a kérdésből hogy kiről van szó, akkor a kérdező mégiscsak tudja hogy ki az, hopp, akkor mi a kérdés hopp?

jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hopp, hogy csak akadékoskodni tudsz, de komolyan ha magadtól nem sikerült rájönni a kérdés lényegére az nem az én bajom, mert megsúgom, a ki az alatt azt értette, hogy miért jutott oda ahova, hogy mit tett le az asztalra amitől telik neki utazgatni stb.
jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
#16 na és hopp, te erre melyik választ adtad hopp?
jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Na nyuszi hopp, mondjuk én belinkeltem róla találatokat, de ha tovább akarsz kötekedni azt innen egyedül kell csinálnod, mert nem leszek benne partner. :D Na pá
jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
#18 Ja igen, nyilván abban a pillanatban kell lelépni mikor rájössz hogy semmit nem tettél hozzá a beszélgetéshez. :D
jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenkit felkap kb a tv nem is kell hozzá semmilyen végzettség. Biztos szimpi lett az RTL vezetőjének és így egyre több műsorba kapott szerepet meg műsorvezetést. A TV2 meg most az Imit kapta fel aki először a celebrandiba tűnt fel és pont Vandával randizgatott utána meg a power of love-ban. Most meg terveznek vele még pár műsort csak nem tudni még miben lesz.
jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!