Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ennyire megosztó figura...

Miért ennyire megosztó figura Dzsudzsák Balázs?

Figyelt kérdés
Csak mert a lakosság egyik fele válogatott meghívót adna neki, a másik fele már a neve hallatán rosszul lesz.

jan. 14. 21:04
 1/4 anonim válasza:
100%
pénz
jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azokkal akik simán enm foglalkoznak vele?
jan. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha meglátom valahol vagy meghallom a nevét akkor nevethetnékem támad :-)
jan. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a PSV-nél játszott a média elhitette akkoriban mindenkivel,hogy mekkora sztár játékos,hogy Ő lesz majd a következő Puskás Ferenc, és valamilyen európai sztár csapathoz fog igazolni.

Az anzsihoz igazolt rengetegen csalódtak benne akkor,én is.


Aztán a hírnevének az se tett jót,hogy több autóját is összetörte,volt hogy egy luxus autójából, miközben pesten vezetett kifogyott az üzemanyag,az út közepén

Ez olyan nevetségessé tette


Aztán bekövetkezett a fideszhez való dörgölözése,diplomata útlevelet kapott, Szijjártóval jópofizik folyamatosan, és ez már nálam a csalódottságot felváltotta a tömény undor.


Úgyhogy én bevallom őszintén undorodom nyírlugos büszkeségétől

jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!