Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szakított Ian Somerhalde...

Miért szakított Ian Somerhalder és Nina Dobrev?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a "Vámpírnaplók" két sztárjáról, amikből kiderült, hogy a való életben is egy párt alkottak 2010-1013 között, mialatt a sorozatot forgatták. Azonban hamarabb szakítottak, minthogy a sorinak vége lett volna, amiben továbbra is egy párt kellett alakítaniuk. Belegondolva személy szerint nagyon furán éreztem volna magamat a helyükben és felmerülnek bennem kérdések is, hogy "Mégis miért szakítottak?". Őszintén hatalmas Delena rajongó vagyok, nemcsak a sorozatban illettek össze, a való életben is, de mivel személyesen nem ismerhetjük őket, utóbbi inkább külsőségeken alapszik.

Na szóval mindenféle oldalon olvastam róluk, érdekelt, hogy miért szakíthattak pontosan (persze ez magánügy mindenkinek).



jan. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Mert a srác a másik csajt, Nikki Reedet akarta.
jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig úgy tudtam, hogy megkérte Nina kezét többször is.
jan. 17. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igen megkérte Nina kezét többször is viszont Nina nem akart még házasságot és gyerekeket amit viszont Ian már igen, ezért váltak külön de békességben , és ezután jött képbe Nikki Reed aki amúgy Nina jó barátnője volt, de még most is jóba vannak, valami platformon vannak fent nem is olyan régi képeik.

jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!