Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem rossz a sztároknak hogy...

Nem rossz a sztároknak hogy mindenhol felismerik őket, és sehova nem tudnak menni testőrök nélkül?

Figyelt kérdés
Nyilván világsztárokra gondolok mint Justin Bieber, Selena Gomez stb. Én szerintem bele őrülnék, hogy soha többet sehova nem mehetnék úgy hogy ne ismerjenek meg zaklassanak. Ráadásul testőrök nélkül nem mehet sehova gondolom. Még a házát is őrök kell hogy védjék? Élet ez egyáltalán? Én nagyon szeretnék gazdag lenni de híres már nem.

jan. 20. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
De, sokan bele is őrülnek, vagy épp drogokhoz nyúlnak, mert nem bírják idegekkel.
jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, pl. Keanu Reeves-ről köztudott, hogy milyen egyszerű életet él, metróval jár, stb. Pedig van pár milliója.
jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!