Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah prostituáltakhoz...

Azahriah prostituáltakhoz jár? Vagy mit jelent, hogy “Ez egy rossz lány. Élvezem és tudom. Lesz még egy-két tiktok botrány. Ha elvesztettem a fejem te ne szólj rám most legyen kicsit kuss!”?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem ezeket a gagyi kínrímjeidet a kérdésben..
2023. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez a dalszövege…


[link]


Arra vagyok kiváncsi, hogy a rosszlány ebben a kontextusban örömlányt jelent e.

2023. márc. 29. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ja, hogy ez a hatodikos szintű kínrímes gyerekmondóka a produkció? Bocs de nem kattintok rá, hogy aztán ilyen szenny jelenjen meg nekem a youtube ajánlásai közt.. más se.... :D :D
2023. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3.


Ezzel nincsen baj. Én szeretem néhány zenéjét, de objektíven én sem tartom jónak, de szerencsére nem vagyok akkora sznob hogy csak olyan zenét szeretek amit kifejezetten jónak is tartok…


Viszont ha nem vagy hajlandó rendesen válaszolni, a kérdésre, akkor nem értem hogy miért érezted úgy hogy mindenképpen hozzá kell szólnod… ❓

2023. márc. 29. 22:43
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha az sznobizmus hogy szar zenét nem szeretek, és nem hallgatok, akkor büszkén vállalom.


Mert nem értettem a kérdést a napközis kínrím miatt azért szóltam hozzá.

2023. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Kétlem, hogy a "rossz lány" itt prostit jelentene, inkább olyan lányt, aki őt, szegény, szerencsétlen, ártatlan azariácskát bűnre csábította a toitoi budi mögött.


Amúgy tényleg szörnyű ez az szöveg. Ócska, bazári.

2023. márc. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TR75 ***** válasza:
89%
Szerintem egyszerűen csak a jó kislány ellentéte. Iszik, cigarettázik, kertelés nélkül vállalja a véleményét, úgymond "elrontja" a jó fiúkat, benne van illegális dolgokban. Szóval olyan lány, akitől az anyukák óvják a pici fiukat.
2023. márc. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Biztos, hogy nem erre gondol. Inkább olyan csajokra, akiknek annyi önértékelése sincs, hogy csak úgy odavágják magukat a sztárok alá. Neki van állandó barátnője, gondolom, nehéz ellenállni a sok kiscsaj rajongónak, aki ostromolja. Ezek közül azok, akik szexet is ajánlanak, azok a rossz lányok.
2023. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

És itt a lénywg :

Mindegy, hogy valakit szidnak, vagy istenítik, csak mindenki bszéljen róla, minél többet. :-). (promótálási megoldások)

2023. márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Ki?
2023. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!