Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A legtöbb csaj miért vágyik,...

A legtöbb csaj miért vágyik, miért isteníti SP-t, a megasztáros fiucskákat meg ezeket a "sztárokat"?

Figyelt kérdés
A megasztárban is sikítanak meg az sp koncerteken.
2010. okt. 23. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez számomra is megfejthetetlen..én is sokat filóztam már ezen,hogy ezek a kis tini lánykák,miért sikitanak,kiabálnak és bömbölnek egyben,ha Sp-t vagy bármelyik "sztárt" látja a szinpadon..

Ha látnák v visszanéznék magukat milyen önkivületi állapotban vannak ilyenkor tuti megállnának a fejlődésben!!

2010. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem erre a kérdésére nem fognak tudni válaszolni mert épp egy ilyen koncerten tombolnak , vagy sp msn címét vadásszák valahol neten , de kíváncsi lennék én is egyébként
2010. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert mindenkinek kell valaki,akiért rajonghat!

Amikor én voltam tini,akkor shyguys,hip-hop boyz,happy gang,és társaik voltak,a mai eszemmel én sem értem mit szerettem rajtuk:)

10-15 évesen nem lehet egyből Beatles,Depeche Mode vagy LGT,Omega rajongónak lenni,ahhoz előbb meg kell érni.

2010. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert SP egy igazi férfiideál a szemükben. Teljesen odavannak érte, hogy milyen jó pasi.
2010. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annak idején meg a New kids on the block-ból a Joe-ért volt oda minden lány,pedig ő volt a legférfiatalanabb,leglányosabb arcú srác az összes között.Talán azért rajonganak ezek a gyerek-tinilányok,mert maga a sztár is inkább gyerekes..
2010. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Én utálom. SP egy nagy szar.
2010. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát brutál egy férfiideál. Nekem 11 évesen Ákos volt a férfiideálomxDXD
2010. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
SP mint férfiideál...,szégyen a férfitársadalomra nézve ez a kijelentés!!
2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De nekik az... istenem mit kell itt felháborodni azt hittem, hogy van annyi eszetek és leesik, hogy nem úgy értettem. :D
2010. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ezt az utolsónak üzenem.*
2010. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!