Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A legtöbb csaj miért vágyik,...

A legtöbb csaj miért vágyik, miért isteníti SP-t, a megasztáros fiucskákat meg ezeket a "sztárokat"?

Figyelt kérdés
A megasztárban is sikítanak meg az sp koncerteken.
2010. okt. 23. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jóvanna értetem az iróniát benne,csak igy is kicsit legalább odapakoltam SP-nek..:D
2010. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól van akkor nincs semmi gond. Utáljuk együtt SP-t.
2010. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

SP-t nem csak azok a lányok szeretik, akik sikítozók és az msn-jére vadásznak!! ;)

én még egyszer sem voltam a koncertjén, mert Pesttől 160km-re lakok, de láttam már a youtube-on koncert felvételeket és szerintem is durva hogy mennyien vannak, akik egyszerűen megőrülnek érte..

a koncerteken is, (a felvételek alapján) mindig közvetlen, viccelődik két szám között, és tényleg szimpatikus.. énekelteti a közönséget... (és igen tudom h playbackelni is szokott) ha pesti lenné elmennék, de nem őrült rajongóként hanem azért mert szeretem a zenéjét és mert megnézném élőbe...


hogy miért szeretik/szeretjük?

mert, tetszenek a zenéi, a szövegei, szimpatikus, mert közvetlen, (twitteren sokszor válaszol kérdésekre (nekem is válaszolt már nem egyszer, ami tök jól esett))helyes, és eléggé tehetséges.. szövegeket ír magának és másoknak, klippeket forgat, zongorázik, egyetemre jár....


olvastam youtube-on a régebbi kommenteket... a kérlek hogy II. alatt és már akkor azt mondák neki, hogy 1 év múlva sehol se lesz.. ahhoz képest.. szerintem elég nagy dolog, az hogy mostanában szinte mindenhol (aktívban, reggeliben, mokkában, reflektorban, külömböző újságokban) és szinte mindenki vele foglalkozik... mivel itt is róla beszélünk....


(kicsit bőven fejtttem ki a véleményem, kicsit eltér... :P nem kell fikázni, nem azt mondom hogy szeressétek vagy h hallgassátok.. de szerintem megnézhetnétek hogy honnan indult és hogy hova jutott)

2010. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

semmi baj. majd elmúlik. kinövöd.

XD

2010. nov. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!