Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elárulná nekem valaki, hogy...

Elárulná nekem valaki, hogy mi olyan érdekfeszítő Gwm-ben meg Kulcsár Edinában?

Figyelt kérdés
Én általában nem követek ilyen idiótákat, az életük meg még kevésbé érdekel, de bulvárt egyébként szoktam olvasni. Na most hadd ne mondjam el, hogy mennyire k*rvára unalmas már számomra ennek a két szerencsétlennek a sorsa. Mégis emberek napi szinten tudnak róluk beszélni, és én akármit csinálok, szembe jön velem. Mi olyan nagyon érdekes ezen a két nyomorulton, hogy velük kellene foglalkozni?
febr. 4. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Semmi. Senkit se érdekelnek, de fideszesek, így tolja őket a sajtó ezerrel.
febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%
Nemigazán érdekelnek senkit, csak a sajtó nyomatja őket.
febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Semmi érdekfeszítő nincs bennük. Azért foglalkozik velük a sajtó, mert az Edina szépségkirálynő létére összejött egy ilyen gusztustalan sötétbőrűvel... És mindig csinálnak, mondanak valami olyasmit, amiről a sajtó tudja, hogy az emberek ugrani fognak rá. Mármint hülyeséget, nem értelmeset, természetesen.
febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!