Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Kulcsár Edina...

Mit szóltok Kulcsár Edina fizetős realytiéhez?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Aki ezért fizetni is hajlandó, az meg is érdemli. Idiótáknak kitalált bullshit, viszont kétlem, hogy valaha nyereséges lesz.
2023. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
#1: már most van 250 előfizető, az 500 ezer forint bevétel. És a költsége annyi benne, hogy bekapcsolja a telefont, és felveszi az életét (telefon töltés + mobilnet).
2023. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
#2 Forrás? Értem én, hogy vannak olyan élettelenek, akiknek még az is érdekes, hogy fingik egyet, de ez azért már szerintem túlzás. Illetve nem fogja ilyesmi sokáig érdekelni az embereket, idővel megunják.
2023. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Milyen forrás? Az előfizetők száma? Ez egy tegnapi screenshot:

[link]


Megszorzod a 2000 forintos havidíjjal.

2023. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Helló, az OnlyFans már régóta létezik, ahol fizetnek az ilyen ribiknek a magamutogatásért. Mi ebben a szenzáció?
2023. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Le csengett a hírnevük ezért csinálják. Már nincsenek annyira felkapva. Muszáj valamit csinálni, hogy megint rájuk figyeljen az ország. Egyébként nem is meglepő, Edina is mindig kirakat kapcsolatot és házasságot élt. Én szegény kislányukat sajnálom. Legalább Csutinak volt esze, hogy a vele közös gyerekeket nem engedte, hogy szerepeljenek. De Amara majd kapja az ívet az oviban, suliban, hogy milyen szülei vannak. A Gáspár lányok is megszenvedték az iskolát anno meg most is kapják a bántásokat főleg mióta Győzike ennyire Fideszes lett. Ők erősek, de nem biztos, hogy ez a kislány az lesz később.
2023. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én pár éve kedveltem az Edinát,de annyira kiábránditó.fujj
2023. nov. 13. 08:01
 8/9 anonim válasza:
100%

Az a véleményem róla, hogy rohadt nagy bajban vannak, és látszik rajtuk, hogy valami nagyon nem oké. Alapból rájuk járt a rúd: közutálat tárgya lettek, amibe Márk karrierje igen csak belebukott. Nem ismerték ezelőtt annyian a nevét, de volt egy kis rajongó tábora, példaképnek számított a kissrácok körében. Most ez feledésbe merült, és bármit csinal, csak nevetnek rajta. Hiába ismerték meg annyian a nevét, nem tud vele mit kezdeni, mert nem mennek a koncertjére az emberek. Akkor ott van az, hogy túl hamar jött nekik a kisbaba, akkor ott van Edina prosti-botránya, és ki tudja még mi van ott, amit nem hozott le a bulvár. Látszik Edinan is, hogy ez egy nagyon végső megoldás, és súlyos gondba lehetnek, mert ilyenre biztos nem adta volna a fejét. Kapálózik a könyvvel, a realityvel, mindent megragad.


Láttam mind a két részt. Márk stílusa kritikán aluli, olyan szintet üt meg nemcsak Edinaval, hanem Edina édesanyjával szemben is, amire nincsenek szavak ("Anyad jobb csaj, mint te.", stb).

2023. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Láttam ma az instán a sztoriba,h az Edina áradozik,mennyire tetszik az embereknek amit csinálnak. Kb.mint a Győzike show?
2023. nov. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!