Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears-szel mi van...

Britney Spears-szel mi van mostanság? Régóta nem hallani róla.

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta nem jelent meg dala, híreket se olvasok róla jó ideje, még az Instája is privát (hiába hivatalos sokmillió követővel).

Nem mintha nem lennék meg nélküle, csak kíváncsi vagyok ővele mi történt?



febr. 14. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy mennyit tudsz de ugye kiderült hogy évek óta elveszik a pénzét és a las vegasi showját is úgy kényszerítették rá hogy már pedig dolgoznia kell mert kell az apjának stb a pénz. Kb kávéra is pénzt kellett kérnie az apjától 30+ évesen mert annyi pénzt nem adtak neki, wcre is engedélyt kellett kérnie hogy kimehessen. Modern rabszolga volt csak ugye az ő mércéjével nézve. A rajongók egy ideje mondták hogy rab a saját házában és tényleg az volt. Pedig ugye sokan azthitték hogy a fanok csak túltolják a dolgot és semmi nincs a posztjai mögött. Végül csak felhívta a rendőrséget vagy nem tudom kit már de elmondta az egészet ( fent van az egész telefonhívás meg lehet hallgatni a neten). Azt mondta hogy a rajnogóknak köszönheti hogy végül a talpára állt és vissza szerezte az életét. Ja és ugye férjhez ment egy fiatalabb fickóhoz mert ő volt az első aki régóta nem akarta kihasználni csak ugye kiderült hogy mégis. És pénzt követelt tőle, zsarolta hogy videókat mutat majd róla meg minden ha nem kap pénzt. Nem tudom hivatalosan elváltak e de már nincsenek együtt hála. Azóta kiadott egy könyvet erről az egészről. Most a legújabb az az volt hogy a könyvéből kiderült hogy fiatalon még mikor timberlake el volt teherbe esett és abortuszra kényszerítették mert ugye sztárnak kellett lennie a szülei szerint meg hát justin se akart gyereket mert mindketten a karrierje elején voltak. Na emiatt a fanok mondták hogy jt nek bocsánatot kéne kérnie tőle hogy ilyet tett vele, de britney mondta hogy szerinte felesleges mert ez már régen volt és ő megbocsájtott neki, és gratulált jt új zenéjéhez. Erre jt fellépett valahol és beszólt a közönségbe nagyképűen hogy márpedig neki senkitől nem kell bocsánatot kérnie semmi miatt. (Pedig britney tényleg normális volt ez kapcsán és megvédte a rajongóktól de hát ugye tipik jt)

Meg most az volt hogy az exe kevin akitől a gyerekei vannak, ő hawaiira költözött az új családjával meg talán a 2 fiú is nála van vagyis a képeken ott volt vele és hát az hogy ugye még mindig britneyn élősködik mert az ő pénzéből vették az új házat hawaiin.

febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsés ember vagy! Én - bár krvára leszrom - sajnos gyakran láttam róla híreket mostanában. Először az úh faszija miatt, utána az esküvő, terhesség, majd válás, gyerekek Hawaiion... Közben valamikor ott volt a dokumentumfilm, a könyv, napi 40 cikk Justin meg az ab miatt... Mostanában a csapból is ez folyt 🤢
febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegénynek sajnos látszik a szemein, hogy valami nem okés vele. Állítása szerint teljesen rendben van mentálisan, de a táncolós videói nem ezt mutatják. Gondolom korábban már észrevették ezt és nem akarták, hogy elvesszen a hírnév meg a pénz. Csakhát a kényszermunka meg a sok gyógyszer nem segített, hanem rontott a helyzetén. Többek között ezért sem akar már koncertezni. A családja mocskosan állt hozzá ehhez a dologhoz.
márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!