Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lelte mostanság Bturbo-t?

Mi lelte mostanság Bturbo-t?

Figyelt kérdés

A legutóbbi időben, hogy őszinte legyek nem akartam ezt mondani, "kőbunkó" szó illene rá a legjobban.


A legújabb Visage élő adásoknál, volt egy srác, aki rosszul írt valamit, erre a moderátorai és ő belekötöttek, ráadásul a moderátorai se éppen írnak valami helyesen, emberek, mindenki, én rosszul lettem ettől. Egyszerűen nemtudom ép ésszel felfogni ezt, hogy miért van ez. (Fontos megjegyezni, hogy előzőleg Bturbo azon is kiakadt valamelyik élőadásában, hogy valaki a chat-en próbált meg ismerkedni, de ha jól emlékszek, ez még az egyik moderátora részéről twitch-en nem volt probléma) = Kivételezés.


Másrészt, a moderátorok akiket kiválasztott, nem éppen valóak a feladatra, komolyan, én ettől rendkívül rosszul érzem magam még ha közöm sincs a dologhoz.


+ Hazugságon is kaptam néhányszor, ugye látjátok a felhőket nála (Ha jól tudom a "Streamer Kártya" CSGO-ban, nos hát, hasonlítsátok össze, nagyjából 5-8 hónappal ezelőtt-re, és nézzétek meg az FPS számlálót, állítólag újított valamit a számítógépén, ugyanakkor, az FPS még mindig ugyanaz. Ez nézői adományozással volt többségében elérhető, rendkívül igazságtalannak tartom.


Azért kérdeztem meg a kérdést, hogy felnyissam a szemeiteket, mivel ti akik a nézői vagytok, mégis, hogy fogjátok magatokat érezni, ha később derül ki az igazság. Én egy nézője voltam, úgy viszont rájöttem, hogy nekem nem való ez a fajta gonoszság, ami belőle árad.



#igazság #Bturbo #KiállniÖnmagunkért
2023. máj. 4. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akarod mondani Brétúró?


Legtöbb ember elpártolt mellőle és irreveláns.

2023. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, viszont a sértő neveket hanyagoljuk.


Bár nemtudom, hogy hányan pártoltak el tőle. Semmi probléma nem lenne vele, ha komolyabb témába helyezné a moderációt, ha nem szólna bele abba, hogy mások, hogyan írnak. Én nagyon érzékeny vagyok arra, ha bárkit csesztetnek, ha bárkit kibeszélnek, még ha nem is ismerem az illetőt, valami rettenet ideg fog el ilyenkor.


De igen, úgy tűnik rengetegen elpártoltak tőle.


Na viszont, ment a zöld :)

2023. máj. 13. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne kezdjen semmilyen témában sem.

Eleget élt ez a nem valami morálisan jól cselekvő ember a nézők szüleinek pénzén.


De ha van kedved, akkor megnézheted Raven Croaks videóját a témáról, ő mindig óvatosan fogalmaz és jól eltudja mondani a történéseket.

2023. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem a videót amit írtál.
2023. máj. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!