Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Papadimitriu Athina úgy néz...

Papadimitriu Athina úgy néz ki mint egy transzfesztita?

Figyelt kérdés
nő vagy férfi?
2010. okt. 24. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ma egy transzVesztita mint holnap egy funkcionális analfabéta.
2010. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ezt rám értetted akkor sztem magadat jellemezted... egyébként miért is kellene tudnom, hogy pontosan hogyan írják? Mivel nem volt még benne részem, így nem is tudhatom, de látom Te viszont igen csak képben vagy-e téren ;)
2010. okt. 24. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Helyesírás terén képben lenni az hidd el, jó dolog. Ha a kérdésedre valóban érdekel a válasz is, az viszont nem olyan hú de jó.

Borzalom.

2010. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
ritka ordenáré egy némber.
2010. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen nő, van 2 nagylánya.
2010. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
A hiba az Ön készülékében van. És túl sokat néz buta adásokat. XD
2010. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most elárulom Neked, hogy ezt a szót még sosem láttam leírva ezért nem tudtam, hogyan írják... de sztem ez legyen a legnagyobb helyesírási hibám... remélem az óvodában is szótár volt már a jeled és Te az életben egy nagy hibátlan ember vagy
2010. okt. 25. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem olyan,mint egy cigányasszony.
2010. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel görög származású, nem lesz tejfehér bőrű, kék szemű kis tünci-bünci. Származásából adódik a civil életben való viselkedése. Harsány, viszont őszinte, ami a szívén az a száján.

Egyébként 3 lányt szült, és a második válásán van túl. Első férjével, Trokán Péterrel nagyon jó a kapcsolatuk, ami legfőképp a két közös lányuknak köszönhető.

2010. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!