Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen üzeneteket küldözgöthet...

Milyen üzeneteket küldözgöthetett Katinka nevelőedzője a 15 éves lánynak amiért kirúgták?

Figyelt kérdés
Csak szűkszavúan annyit mondott hogy "félreérthető". De konkrétan mit, feltételezem a semmiért nem rúgják ki. Aztán felmerül hány 14-15 éves kislánynak irogathatott előzőleg is amikor a szülő nem azért küldi a gyerekét hogy közel apja korú férfi edzője felszedje.

márc. 4. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Hakuna Ma Tatata kezdetűeket.
márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

14-15 éves lány már nem kislány, ebben a korban egy részük szexuális életet él.

Engem baromira zavart volna, ha ebben a korban kisfiúnak neveznek, amikor már a szexre készültem.

márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Még valami: utána néztem a témának futólag. Nem tudom, mi a helyzet, mi igaz az egészből.

Azt sem tudom, hány éves ez a manus.


De a félreértések elkerülése végett, közlöm:

NEM támogatom azt, amikor 50-es manusok 15 éves csajoknak írogatnak, de azt sem, ha 25 nőket zaklatnak. Ezt csak azért mondom, mert nem csak a "kislányok" védelmében kell felszólalni. Egy fiatal felnőttet se zaklassanak!!!

márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 és #3 kommentet én írtam.
márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hatalmi viszony esetén számítanak kislánynak tehát amikor tanárja, edzője stb udvarol a tanítványának ez esetben 18 a korhatár Magyarországon is, és nem 14.
márc. 4. 09:42
 6/7 gabor49 ***** válasza:
51%
kérdező te nagyon rosszul tudod vagy nem akarsz rola tudomast venni magyarorszagon 14 év a beleegyezesi korhatár tehát 14 évet betoltott szemellyel barki létesíthet szexualis kapcsolatot
márc. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, kivéve ha hatalmi pozícióban van, mert akkor ugyan úgy szexuális visszaélés....mellesleg, Csak max 10 éve van így, de szerintem nincs annyi.
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!