Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük a nagyobb hazai...

Melyikük a nagyobb hazai aranyásó nő?

Figyelt kérdés

márc. 4. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Berki Mazsi
Várkonyi Andrea
Vajna Tímea
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Mi az, hogy Mazsi? 😆 Mazsola?
márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 A Berki volt golddigger nője szerintem hörcsögnek képzeli magát, annak szoktak olyan nevet adni hogy Mazsi.
márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezek mindegyike egy egy díszpéldánya a modernkori feminizmus által kitermelt golddigger nőideálnak.
márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Melósniki meg sar kaka ta hol marad?

Olyan gyomruk van mint senki másnak

márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Bódult szilvike na az se semmi.Régebben kéz a kézben forgott a tarifája egy menő budai terembe járt edzeni ha épp nem volt senki aki költsön rá meg lehetett kérdezni hogy mennyi az annyi.Nekem is meg volt.Megismertem rajta keresztül pár akkori felkapott playmate barátnőjét hát gyerökök ne tudjátok meg milyen tarifák voltak már akkor.
márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarnánk, Mazsinál lehet azt mondani, hogy tényleg be is jött neki Berki, Timinél, hogy mégiscsak egy híres emberhez ment hozzá, akit lehetett tisztelni (gondolom, nem ismerem Andy munkásságát) nyilván golddiggerek, ezt nem vitatja senki. Na de hogy Várkonyi mi a búbánatot tud értékelni a férjében a pénzen kívül, hát inkább hagyjuk😂
márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zimányt hogy lehet kihagyni? 😂😂
márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 ne viccelj, hát hogyne ismernéd, nézz rá hogy milyen filmeknek volt a producere. Sztem a felét biztos láttad, a másik feléről meg hallottál.


[link]

márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, #6-nak ment. ;)
márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy melyik a legnagyobb, de Vajna Tímea volt a legügyesebb.


Ne az öreg Vajna is nagy kujon volt, elég jó csajai voltak. :)

márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!