Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Horváth Oszkár tényleg meleg?

Horváth Oszkár tényleg meleg?

Figyelt kérdés
Engem meglepett...

ápr. 6. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Az önkényes mérvadóban többször beszélt arról, hogy felesége és gyerek van, nem tudom honnan szülted ezt.
ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy beszélgetésük amiben egy fiktív jelenetet elemeztek, hogy milyen esetekben mi történne. Ha fenyegetést jelentene a rendszerre és elindulna politikusként, akkor már holnap ott lenne a címlapon hogy verte a barátnőjét (még úgy is, hogy soha életében nem látta az áldozatot), mert beindulnak a karaktergyilkosság-gép fogaskerekei. Erre mondta reakcióként, hogy ő meleg - és válaszreakcióként, hogy akkor a gépezet is ehhez fog igazodni, legfeljebb nem a barátnőjét verte agyon, hanem a pasiját.

Csak ez az "én meleg vagyok" kiszólás nem egy coming out volt, hanem a gondolatkísérlet egyik eleme és annak kontextusában hangzott el.

ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha politikai pályára törne, akkor ez a kijelentése már most menne reklám formájában minden platformon, jól megvágva természetesen :D
ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


😄

És amilyen komoly arccal mondta 😀

ápr. 9. 15:04
 5/5 anonim válasza:
100%
Sokat hallgattam egy időben az Önkényes Mérvadót, kb. egy fél évvel ezelőttig (azóta időhiány miatt sokkal ritkábban) és Horváth Oszkárnak épp, hogy nincs gyermeke! Épp ebben a témában - gyermekvállalás pro és kontra - többször is (össze)vitáztak Puzsérral.
ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!