Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Oda mernétek menni Budapesten...

Oda mernétek menni Budapesten az utcán ismert színészekhez, vállalva a kockázatot, hogy esetleg nem lesz jó kedvében és egy világ omlik össze bennetek?

Figyelt kérdés
Egy pár hete este 7-8 óra körül a Lövőház utcában sétálgattunk barátnőmmel és szembejött velünk Kulka János. Bottal járt, egy fickóval beszélgetett közben. Nagyon szerettem volna odamenni hozzá és megszorítani a kezét, az egészsége felől kérdezni és elmondani, hogy mennyire nagyra tartom őt, de nem mertem... féltem, hogy tolakodásnak veszi. Utána már megbántam persze, de így is bennem van az, hogy mi van, ha épp nem szeretné, hogy idegen emberek odaotrombáskodjanak hozzá. Pedig utólag úgy érzem, hogy jól esett volna neki.Ti odamentek híresebb emberekhez, ha meglátjátok az utcán?

ápr. 7. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Eszemben sem volna, mert tisztelném a magánszféráját.

1. Beszélgetett épp valakivel.

2. Egészsége felől NEM kérdezek meg egy számomra idegent, semmilyen körülmények között.

ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
cuki gondolat:) én nem szoktam odamenni nem az utcán, de még pl előadás után sem, mert vagy nem érdekel annyira, vagy ha igen, akkor meg zavarban vagyok xd
ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, bár én egyszer zenéltem Bobacsek Bernáttal egy zenekarban, eléggé csodálkoztam, de ott sem mertem vagy akartam vele beszélni.
ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!