Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A viszkis rablo Ambrus Attila...

A viszkis rablo Ambrus Attila hogy tudott a vonattal megszokni?

Figyelt kérdés
Tehat amikor Erdelybol a vonat aljara kapaszkodott es ugy szokott meg Magyarorszagra akkor hogy birta ki? A vonat alja nem volt pl nagyon meleg? Ezt hogy kell elkepzelni

ápr. 14. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne MELEG? Alul inkább huzat van, nem meleg.
ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Annyira undorodott a Ceaușescu-féle Romániától (és annyira az ígéret földjének tekinthette Magyarországot), hogy simán lehetett annyi lelki ereje, hogy végigcsináljon egy ilyen (amúgy életveszélyes) mutatványt.


Ajánlom a róla készült filmet ("A Viszkis", 2017), elég mellbevágó dolgok vannak benne...

ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Persze a lelkierot en is el tudom kepzelni hogy volt de a gyakorlati reszeletkekre lettem volna kivancsi.
ápr. 15. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van hájpolva ez az ipse, egy rakás dolog piszkosul ki van kozmetikázva, vagy idealizálva van a róla készült filmben is. Simán elképzelhető, hogy valami sokkal egyszerűbb módon jött át a határon, szerintem az ismert élettörténetének a fele hazguság. Ez a fószer egy szimpla aljadék bűnöző, simán levert egy nőt, túszul ejtett embereket, és persze egy rakást pénz ellopott. Ebből a fazonból sose kellett volna sztárt csinálni, mert nemcsak egy piti bűnöző volt, de még közelben sem volt akkora karakter, hogy ezt kiérdelmelje, dehát ez az ország ilyen kis pénz kis foci. Nomeg a politikusok és a senkiházi celebek élik a világukat, meg az ilyen aljas rablók mint ez a viszkis, aki meg rendesen él és becsülettel az meg le van nagy ívben sz@rva.
ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!