Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért titkolja Hajós András,...

Miért titkolja Hajós András, hogy meleg? A napnál is világosabb...

Figyelt kérdés

Most újra megnéztem a részvételével készült Csillag Születik adásokat, és a napnál is világosabb, hogy a férfiak jobban megmozgatják, mint a nők. A megjegyzéseivel is próbál szuper hetero lenni, közben meg egy férfi táncért majd kigúvadt a szeme.


Nem ciki ez, főleg nem egy ennyire karakteres embertől. Csak sajnálom, hogy nem lehet önmaga a világban, pedig ez szerintem óriási terhet levenne a válláról...


Neten keresgéltem, és másnak is feltűnt ez már, de őt leoltották, hogy áh, ő a szuperheteró archetípusa. Napnál is világosabb, hogy ezeket ő írja magáról.. Olyat is olvastam, hogy elkérte férfiak számát, szóval ez szinte biztosra vehető, hogy minimum kétkapuzik, de talán csak saját térfélre lő. Szerintetek miért nem vállalja fel az identitását? Miért játssza mindig, hogy ő a szuperheteró?



máj. 1. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem meleg.

Egyébként meg kit érdekel?

máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Túl nagy az ego-ja, szégyelli bevallani szerintem, azonban itt van egy rég elfeledett adás, 2004-es Heti Hetes, 2:55-tól amit mond elég érdekes…:D én már ekkor sejtettem róla
máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
lemaradt: [link]
máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
És te miért titkolod? Nyugodtan bevallhatod, pláne, hogy többet foglalkozol a buźikkal, mint ők maguk...
máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Mert a Fidesz által keltett gyűlölködő, kirekesztő hangulatban senki sem lehet már önmaga
máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!