Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » November 7-én lesz a Lady...

November 7-én lesz a Lady Gaga koncert, viszont azt látom tv-ben hogy az EMA is 7én lesz, amin lehet Gagára szavazni. Akkor most hol lesz? Itt vagy Madridba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

a lady gaga koncert magyarországon,pesten lesz

az europe music awards = EMA pedig spanyolországban,madridban

2010. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mármint ki hol lesz? vagy mi?:D Az EMA Madridban,Lady Gaga viszont itt Pesten mert itt lesz koncertje!:D
2010. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát hogy itt lesz a koncert, de ugyanabban az időpontban mint az EMA Madridban. Szóval hogy Lady gaga itt koncertezik, de eközben még egy csomó dijra jelölték az EMA-n, és akk nemtudom hogy most oda fog kimenni a díjakért vagy itt fog koncertezni.:D nemtudom jobban megmagyarázni:)
2010. okt. 28. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fog madridba menni,mert a 2009-es VMAn britney spears turnézott a circus lemezével,nyert is 1 v 2 kategóriát,és videóüzenetet hagyott a VMA-soknak,és azt lejátszották ott.
2010. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok! Természetesen a turnét nem hagyja abba és nem marad el koncert a díjátadó miatt.:) Majd átveszi :D
2010. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D köszönöm a válaszokat :))
2010. okt. 31. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!