Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber - ehhez mit...

Justin Bieber - ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Eddig nem értettem, miért piszkálják ... vagy csak az irigységnek tudtam be, na de amit most láttam, az már durva :)))


[link]


2010. okt. 29. 06:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Nem igazán követem,h mi van vele. De ez...

Tudod mi a vicces? Az,h ennek láttára is egy halom tinilány fog "olvadozni"... Én inkább ezt tartom borzasztóbbnak.

2010. okt. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hát lehet ....


Pedig a cikk is arról szól, hogy azért ez már durva, hogy ennyire kifessék meg kirúzsozzák ... hát ha a tinilányok ettől is olvadoznak, az "király".


A napokban olvastam egy cikket, hogy lányoknak "Justin Bieber rúzskészlet" került piacra és szinte soha nem látott mértékben kapkodják a tinilányok azt is. Az ész megáll ...

2010. okt. 29. 06:34
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
édes f@szom hova süllyedt a világ...
2010. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

de valljuk meg, van ebben valami genetika is ..


pl. 50 éve sokkal szőrösebbek voltak a férfiak, ma pedig egy 18 körüli srácon alig van szőr, és azt a keveset is természetesen esztétikai megfontolásból leszedi magáról, na de sorolhatnám, hogy magasabbak, vékonyabb alkatúak, sokkal finomabb vonásúak (legalábbis a többség), szóval itt valaminek lenni kell a háttérben, nem olyan egyszerű ez h fúj bu.i és kész ...

2010. okt. 29. 10:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a vicces hogy a sok tinilány így is elájul Justintól,de pl Adam Lambert-től hánynak.:) Egyszerűen még kicsik Justin rajongói,ami nem csoda mert még Justin is csak kisfiú.:) Csak néha idegesítenek a kis tinisunák mikor olyan okosnak hiszik magukat és olyan elvakultak... Pedig csak ostobák és még nem tudnak semmit az életről.:) Ami természetes ennyi idősen,de akkor ne próbáljanak nagyobbnak látszani és ne veszekedjenek az idősebbel.
2010. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahh de undorító egy gyerek! Utálom! Nem tudom mért szeretik annyian pedig nem egy nagy durranás, hát vagyis egyátalán nem az!! :P
2010. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Látam ezt a képet, és akkor nem volt kifestve.

Photoshop!

2010. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát nemtom, mert állítólag ennyire kifestve lépett fel valahol ... a frász tudja, de a hír szerint az anyja már ügyvédeket is fogadott, hogy Justint ne állítsa be a management ennyire femininnek
2010. okt. 29. 17:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Kis kancsó
2010. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szted tényleg kancsó amúgy ?
2010. okt. 29. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!