Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber - ehhez mit...

Justin Bieber - ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Eddig nem értettem, miért piszkálják ... vagy csak az irigységnek tudtam be, na de amit most láttam, az már durva :)))


[link]


2010. okt. 29. 06:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tutira, normális ember fel sem venné, ha egy kis palackkal megdobnák.
2010. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na most nem értem a párhuzamot vagy a slenget :)
2010. okt. 30. 05:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas már,hogy mit művelnek vele!!!

Most azt hiszi,hogy ő milyen menő,mert a címlapon van,agyon festve!Pff...undorító.Ilyeneken már nem is idegesítem fel magam.Hihetetlen,hogy mindenkit túl kell sztáronli...

2010. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10-29 12:06-es vagyok és lenne egy kérdésem : miért kell megint felhozni a szexuális beállítottságot? Ez csak rá tartozik, és nem ez a lényeg! Nem b*zizni kell,ez nem érv. Nem azért nem szeretem Justint mert hetero vagy meleg. Nálam ez nem játszik,ha meg kell ítélnem valakit,javaslom ti se ez alapján tegyétek.
2010. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

17:57

örülök, h vannak ilyen emberek még, mint Te


Nekem se túl érdekes szempont h meleg vagy nem meleg, sőt mi több van meleg haverom is, és nagyon rendes srác, sőt lányok bálványa is lenne, ha ....


Lényeg, hogy azt én magam sem értem, hogy ha valakik valakit utálnak, akkor miért kell rögtön lebu.zizni? Ezzl úgy kapásból azt állítják, hogy csakis azért lehet zar, mert meleg.....


Akik utálják SP-t, detto uezt csinálják, nem tetszik nekik a zene, és ettől máris SP egy "gyíkfejű kisk.cs.g" .. nem értem én ezt :(

2010. nov. 2. 07:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék..vagyis primitívek.A többség, sajnos. Amúgy ez szerintem photoshop vagyis nehezen tudom elképzelni hogy tényleg így kifesse magát bármilyen menő is az mostanában..bár lehetséges és akkor hát...megdöbbentő. És durva! Az meg hogy meleg vagy sem...hát nem igazán érdekel vagyis nem ez alapján fogom megítélni sőt semmi alapján nem fogom mert nem ismerem és csupán a külső alapján nem szoktam. Mindegy szóval a zenéje se jön be.
2010. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jaja értem, csak szal összességében ez a "szar = bu.zi" felfogás ami nagyon kiakaszt engem ...
2010. nov. 7. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!