Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda hogy tud fellépni...

Szíj Melinda hogy tud fellépni többszáz ember előtt, ha gátlásos és nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
Én gátlásos vagyok, és önbizalomhiányos még 5 ember előtt sem merek szerepelni egy szemináriumi csoport előtt. Akkor ő hogy tud? Vagy csak megjátssza?
2010. okt. 29. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Köti a szerződés, msuzáj.
2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
megjatszo magat
2010. okt. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert a szemébe világít az a rengeteg lámpa és még az első sorban ülőket/állókat sem látja (tapasztalatból mondom)
2010. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múltkor azt mondta valahol,hogyha ő elkezd énekelni,akkor számára megszűnik a külvilág.Gondolom akkor valahogy így van vele..bár én sem mernék kiállni,akármennyire jó hangom is lenne,mert 1 hang sem jönne ki a torkomon a lámpaláz miatt.
2010. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem megjátsza magát!ki van ez rendesen találva!annyira nincs neki jó hangja(bár nekem se)!erre vagyunk vevők.megsajnáljuk,h szegénynek milyen a palija,meg gyerekei nem álltak melette!na meg h azt mondta,h ne zavazzanak rá!hát sztem fordított pszichológia!na mindegy ez az én véleményem!aki szereti,az szeresse!csak gondoljátok végig,h nem csak színjátszás-e?!
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!