Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen színű Jared Padalecki...

Milyen színű Jared Padalecki szeme?

Figyelt kérdés
Imádom a pasit, de fogalmam sincs milyen színű a szeme xD Úgy tudom, hogy zöld, de láttam egy képet, ahol határozottan barna volt OO Valahol meg azt olvastam, hogy kék... ne gyertek azzal, hogy színváltó...vagy hogy barnáskékeszöldes! xD
2010. okt. 30. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

furcsa, ugyanis néztem több képet is, és valahol zöld, valahol meg barna a szeme:

zöld: [link]


barna: [link]


Igazából nem tudom, de biztos hogy nem kék!! :)

2010. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké ;) Akkor egy szemszín kizárva! Már csak kettő van vissza xD
2010. okt. 31. 18:43
 3/19 anonim ***** válasza:

[link]


zöld színű a szeme

2010. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi =D
2010. nov. 1. 11:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Tristan xD
2010. nov. 1. 11:36
 6/19 anonim ***** válasza:
hallod ezen még nem gondolkoztam de tényleg fura, hogy valamikor zöld valamikor pedig barna. o.O lehet a fényviszonyok miatt van vagy megvan szerkesztve a kép, pl az első válaszoló első képén rendesen van photoshop:D de am egyszer azt olvastam hogy azt mondta attól függ milyen a szeme színe amilyen ruha van rajta.xD am énis így vagyok egyébként csak szürkéskék és zöld szokott váltakozni.:'D
2010. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
xD Ezért jó a barna szem. Azt nem lehet összekeverni semmivel...
2010. nov. 2. 11:09
 8/19 anonim ***** válasza:

de így meg olyan különleges vele *.*

am te mit szólsz Jared feleségéhez? én nagyot néztem mikor összejöttek Rubyval, aztán már össze is házasodtak..ehh..:'D

2010. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hátööö... Én nekem alapból unszimpi volt a csaj a sorozatban, főleg mikor kiderült, hogy mindenkit átb@szott...és nem tudom miért, de bennem maradt az, hogy őt nem szeressük xD Magát a színésznőt nem ismerem. Más filmben nem is láttam(szerencsére), de ha boldog vele Jared... x) Ízlések és pofonok. Én eltudtam volna mellette képzelni szebbet is. Am valahol olvastam, hogy a csaj idősebb xD

Am neked Jared a fawod az Odaátból?

2010. nov. 3. 09:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is pont hogy így maradt meg a csaj hogy nagyon nem szimpi és így viszonyulok hozzá is. :$ Meg hát tényleg találhatott volna szebbet is, de ha boldogok...:D am alig van 160cm és az előző bnője is ekkora volt és mindketten barnák. Úgy látszik ez Jared nőideálja:'D pedig az ő magasságához elég fura.:D

Amúgy igen, Sam a favorit. ^^ de Deant is nagyon bírom, meg Cast is. *.*

2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!