Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen színű Jared Padalecki...

Milyen színű Jared Padalecki szeme?

Figyelt kérdés
Imádom a pasit, de fogalmam sincs milyen színű a szeme xD Úgy tudom, hogy zöld, de láttam egy képet, ahol határozottan barna volt OO Valahol meg azt olvastam, hogy kék... ne gyertek azzal, hogy színváltó...vagy hogy barnáskékeszöldes! xD
2010. okt. 30. 19:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Huh én Deant nem annyira :/ Nagyon jók a dumái azt elismerem, de nekem nem jönnek be az ennyire csajozós karakterek... =) De örülök, hogy benne van a sorozatban, hisz a dumáin rengeteget szakadtam.

Hát jah... Jared "poton" olyan 193-195 cm magas XD Én amúgy örülök, hogy nem egy hülye szőke mellett állt le -.- (Nem vagyok szőkeellenes, egy csomó barinőm szőke), de már unom, hogy a jó pasik általában a szőkékre mennek =D (legalábbis nálunk így van).

2010. nov. 4. 13:43
 12/19 anonim ***** válasza:

De azért így már a 5.-6. évadra leállt a macsós stílusával és már családot akart megminden,ezért is ment Lisához. Szóval sokat változott. De én azért hiányolom a régi Deant:$

Igen amúgy, igaz.:D Azjó,hogy ennyit számít neki a belső is.:) Jaj meg Misha is olyan édes, hogy a feleségével már 16 éves kora óta együtt van. ÚRISTEN még nagymamámék idejében is alig volt ilyen.:D És most született meg a kisbabájuk. *.*

2010. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:O Komolyan olyan régóta együtt van vele?! (Én nem is tudtam, hogy van valakije XD) Misha dolgait nem igazán követem nyomon, de ez tényleg nagyon édi =3 Juuuuj (L)
2010. nov. 4. 21:10
 14/19 A kérdező kommentje:
=) Amúgy írtam neked üzit, remélem megkaptad
2010. nov. 4. 21:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Hol jelzi, hogy kaptam-e üzit?:$ Nem szoktam sokat ide feljárni, és nem találom hol kell megnézni.xd
2010. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
xD Én se. Amúgy azt hiszem az e-mailodra küldte :/ De ha ott se kaptad meg, akkor szólj és írom ide =D
2010. nov. 5. 04:36
 17/19 anonim ***** válasza:
Megvan és válaszoltam is.. ^^
2010. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
=D Jaj látom. Választ nem írok =) Inkább gyors felveszlek. Remélem fent leszel :/
2010. nov. 5. 16:56
 19/19 anonim ***** válasza:

már eléggé nem aktuális,de am tényleg zld szeme van,és jó látni itt titeket,a fanokat. én is nagy fan vagyok (=..esetleg ha vki idetéved és imádjaaz odaátot,jaredet v jensent az irjon privit..:D

köszöntem^^

2011. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!