Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok Tóth Lüszi új klipjét...

Láttátok Tóth Lüszi új klipjét? Miért csinálják ezt szegény kislánnyal?

Figyelt kérdés

Jó, persze, most jön az, hogy én sem vagyok sokkal idősebb (17), de nagyon megsajnáltam, már amennyire lehet... Erről a lányról beszél most mindenki (rossz indulatú kommentek), de be kell látni, a klip brutális lett... A szülei, vagy egy felnőtt miért nem szólt rá, hogy kislányom, nem kell a nagyot adni, ez a klipp nagyon gagyi?? (amúgy észrevettétek h kicsit elmutálta a hangját?)

http://www.youtube.com/watch?v=DlMsAt6g2UQ&feature=related


2010. nov. 2. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

hangja nem olyan rossz de szar a szám a klip is béna

nem csoda hogy le vannak tiltva a kommentek

2010. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
lehet hogy rosszindulatú vagyok, de én ezen most rohadt nagyot röhögtem :D 1.a szám vmi borzalom, 2. mi van Mo-n már nem éri meg 'sztárnak' lenni h rögtön angolul nyomja?! 3. a klip egy az egyben olyan mintha 90-es évekbeli lenne.. szarul megcsinált hátterek mögött rohadt gagyi tánc, még gagyibb ruhákban. A mutálásról szólva.. kb olyan mintha nem is ő énekelne, hanem vki alá énekelt volna. Amúgy meg hány éves ez a kislány??? milyen már h kocsit 'vezet' a 'klipben'?! x'DDD még annyit h nem véletlenül van letiltva a kommentelés youtubeon
2010. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

xD

elkényeztetett..

2010. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

A szerencsétlen :D most látom először jobb is, de hogy néz már ki? meg szerintem nem is ő énekel.

Jézusom.... :D:D:D

2010. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

meg hirtelen mien nagy mellei lettek xD 2:21 nél

vagy neki a megában is ien nagy volt?:O

2010. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

mintha valami paródia lenne.... legalább egy folyóparton normálisan kamerával simán felvették vna, és nem ilyen szánalmasan sz@rul csinálták vna meg...

amúgy jó hangja van.

2010. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Rossz szám, gagyi klipp.. Nagyon gáz, nem is tudom ,hogy engedhette meg,hogy ez felkerüljön az internetre.
2010. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Én nem találok benne semmi rosszat a klipjében.-)
2010. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

19:16-os!

mért ne lennének ekkora mellei?? 15 éves! -.-

2010. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
-.-nm tudtam h 15
2010. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!