Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok Tóth Lüszi új klipjét...

Láttátok Tóth Lüszi új klipjét? Miért csinálják ezt szegény kislánnyal?

Figyelt kérdés

Jó, persze, most jön az, hogy én sem vagyok sokkal idősebb (17), de nagyon megsajnáltam, már amennyire lehet... Erről a lányról beszél most mindenki (rossz indulatú kommentek), de be kell látni, a klip brutális lett... A szülei, vagy egy felnőtt miért nem szólt rá, hogy kislányom, nem kell a nagyot adni, ez a klipp nagyon gagyi?? (amúgy észrevettétek h kicsit elmutálta a hangját?)

http://www.youtube.com/watch?v=DlMsAt6g2UQ&feature=related


2010. nov. 2. 17:15
1 2
 11/20 anonim válasza:
62%

Hát vagy alá lett énekelve, vagy az elmúlt időben kárva sokat szívta a cigit...

Ekkora változás nem hiszem, hogy végbemehet egy még fiatal lány hangjában.

2010. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

-.-"

a szám nemlett valami nagy.

2010. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon gáz...

24/L

2010. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
A telefonon a menüpontok magyarul vannak, az sms meg angol. Erre azért figyelhettek volna a kedves rendezők, ha már ilyen angol számot csináltak.
2010. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%

plusz fail..Lüszike autóvezetése:D...

ez a klipp..egyszerűen borzalom..

2010. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
egy koleszban vagyok Lüszivel, és tök normális lány, egyáltalán nem elkényeztetett... előítéletek pf. nem is ismered-.-
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én azt hittem, hogy ő nyolcadikos :S
2010. nov. 13. 21:11
 18/20 anonim ***** válasza:
10%

én csak azt tartom az egészben akkora hülyeségnek h magyar, és mégis az első klipjében már angolul énekel, mint egy hollywoodi tehetségkutatós csaj

azért avval megtisztelhette volna legalább ő Magyarországot ha már itt vált híressé a Megasztár által, h legalább magyarul énekel.

és jól tudom h egy csomó magyar sztár énekel angolul, de azt gondoltam h ha majd énekesi karrierjét elkezdi magyarul fogja nem rögtön angol számokkal, tök olyan mint vanessa hudgens külsőleg

ha meg annyira angol akar lenni h még a neve is luciene v mi akkor költözzön ki aztán ott tényleg az lehet

jah és sztem még patai anna is jobb lesz nála 15 évesen, mondjuk ha más stílussal próbálkozna tuti befutó lenne, csak elhitették vele h ezzel aztán nagy sikert elér majd, mármint a klippel

2010. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
63%
Megint egy negatív életfelfogást közvetítő fórum. Pedig a nyitó blog (a kérdés ?) nem sugallja ezt konkrétan. A legnagyobb baj, hogy szinte csak szubjektivitásokat tartalmaznak a vélemények, azokkal, meg tudvalevőleg nem sok mindent lehet kezdeni, ízlések,és pofonok ugye. Azért nem ennyire rossz ez a klip, túl van lihegve valahogy az egész,és a kislány meg szerethető. Azt hiszem, azt senki sem vitatja, hogy a "Mega" óta nagyon sokat nőtt,és szép, nagyon szép nagylány lett belőle. Egy kis empátiát kellene közvetíteni felé, legalább elismerve a sok munkát amit belefektetett a produkcióba. Mert bármilyen "gagyi", meg ennél még közönségesebb primitív, és sértő megjegyzéssekkel is illetik a ezt a művet, dolgozni kellett ezzel azért rendesen. Nem egy világszínvonalú a képi megjelenítés azt elismerem, de ahhoz kétség nem fér, hogy tehetséges, és megfelelő támogatás esetén, elismert előadó lesz, minőségi klipeket fogunk tőle látni,és sok örömet fog szerezni nekünk még, a dalaival
2011. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
12%
Nagyon szar annyira nagy lánynak képzeli el magát a klippben pedig még kicsi számomra!
2011. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!