Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hölgyek, nektek bejön Kökény...

Hölgyek, nektek bejön Kökény Attila?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jóképű, sármos pasi, de sunyiság van a tekintetében! Akárhányszor ránézek, a megcsalás jut róla eszembe!

Nem tudnék benne megbízni, tehát a felesége nem lennék, de attól még nagyon tehetséges előadó!

2010. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek hogy megcsalta?
2010. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Beismerte!:D

[link]

2010. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjátok már azt a cigány gyereket! Amikor ránézek egyből a cigánybűnözés jut eszembe:erőszak,hazudozás,csalás,stb...
2010. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja, tipikus bűnöző feje van :DDDD Kigyúrt, kopasz, agresszív, ugye? :'D
2010. nov. 30. 13:05
 16/21 anonim ***** válasza:
szerintem pedig sugárzik a beszédéből,hogy egy inteligens ember, aki egyébként nagyon szereti a családját. a felesége megbocsájtott neki, akkor nekünk nincs jogunk elítélni őt, az ő dolguk. egyébként a legjobb énekes az idei mezőnyben, remélem a fináléban legyőzi renit és ő lesz az év hangaj. :) bár a férfihangja cím már a birtokában van. :) a kérdésre válaszolva pedig igen, nagyon bejön. Elolvadok attól, ahogy énekel, és ahogy előadja a dolgokat. Nagyon sármos. :)
2010. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elolvadok ha Kökényt megláttom, és meghallom énekelni.(L)
2010. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A cigányzásról sztem ideje lenne leállni Kökény Attila roma és?? biztos nem fog titeket az utcán agyonverni vagy betörni a házatokba. nem minden roma egyforma de minden paraszt segfejj vagyis hát a nagyrésze akik csak cigányzonak de lehet hogy az a cigány 1000000 különb náluk !!!!

HAJRÁ KÖKÉNY ATTILA REMÉLEM TE FOGSZ NYERNI!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, egyre jobban megtetszett! Külsőre is, meg ahogy énekel, egyszerűen elolvadok tőle! Neki lesz cd-je???

26/N

2010. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem az én korosztályom, de annak ellenére nagyon aranyos, sármos, vonzó pasi :) és amikor énekel...kész vagyok tőle:) 19/L
2010. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!