Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnék celeb? Mit...

Hogyan lehetnék celeb? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó módszert, ahogyan celeb válhatna belőlem?
2010. nov. 12. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Az első feltételt már sikerült is teljesítened, gratulálok. Elég buta vagy hozzá, ha ez a nagy vágyad, de ha még tudsz ennél is butább lenni, akkor nagyobb esélyed van.
2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:)

oké, köszi, de valami jó tanács, tipp ?

2010. nov. 12. 20:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekünk itt a KULTÚRA témában fogalmunk sincs hogy kell :X :DD Próbálkozz talán a Szerelem szex topicban :DD
2010. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Kizárólag magaddal foglalkozz, csak a külsőd legyen a lényeg, ne tanulj semmit, ha esetleg valamit tanultál már, azt is gyorsan feletsd el. Beszélj lassan és nyávogva, lehetőleg minden második szavad primitív és trágár legyen. Ha ezek megvannak, akkor feküdj le pár tévéssel és így lesz esélyed bekerülni valami gagyi tévéműsorba. Ennyi tippem van.
2010. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt hallottam megint lesz valóság show. Jelentkezz oda, az valójában egy celebképző. Vagy vegyél Kiszel Tüncinek pár fehérneműt, haverkodj össze vele és már sínen is vagy.
2010. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszi szépen, megpróbálom!


meg azt mondják, a Fridi Sanyival kellene lefeküdnöm, és akkor egyengetné a pályámat ...

2010. nov. 12. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
A Friderikusz nem kezd ilyen buta kislányokkal, mint te.
2010. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem hát, mert ő fiúkkal kezd, de én meg fiú vagyok, szal no problem (ráadásul állat jó srác vagyok .....)
2010. nov. 12. 22:45
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Oké, a nagy arcod a semmire már megvan, jó irányba haladsz. Mindegy, hogy kislány vagy kisfiú, egy buta kisgyerek vagy (kortól függetlenül)
2010. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De most miért baj az, hogy obkektíven meg tudom állapítani magamról, hogy tök jól nézek ki, más korombeliekhez viszonyítva. ehhez nem kell nagy arcomnak lenni. nem ?

Figyi, nagyon szép az arcom, és szálkásan sportos, izmos testem van, kockahassal. Mit tehetnék még, hogy jobb legyek? Sztem nem sokat. Lányok döglenek utánam, de szerencsére dobálhatom őket.

2010. nov. 13. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!