Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem szereti Szíj Melindát, akkor annak azt mondják, hogy irígy rá?

Figyelt kérdés
Mire lennék irígy?a hangjára?arra lehet,hogy ilyen fantasztikusan megjátsza magát!manipulálja a nézőket!Szegény szerencsétlen...!
2010. nov. 20. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom őt:)) ... vagyis ahogy énekel:) ... ha rajtam mulna már nem lenne a műsorban:).. és nem vok irigy rá ^_^
2010. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
először kedveltem de most már utálom a sorozatos nyavajgásaival
2010. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a "kedvenc" dumám. Nem csak Melindával csinálják ezt. Vannak akiknek ez a kedvenc "érvük". Ha leszólod a kedvencüket ,akkor egyből azzal jönnek hogy "jaaa irigy vagy rá" ...stb. Ez annyira ostoba dolog. Én megértem mikor valaki védi a kedvencét ,mert én is ezt teszem az enyémekkel,de érveljenek ,ne csak dobálózzanak a szavakkal.


Melindának pedig nincs annyira jó hangja,mint amekkora a hírverés körülötte! Többet tudok a családi életéről,mint a zenei dolgairól. Nem sztár alkat. Ő fogja megnyerni a Megasztárt,ebben biztos vagyok. ÉS nagyon sajnálom ,hogy a magyar tehetségkutatók ezen a szinten állnak.

2010. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!