Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomeznek eredetileg...

Selena Gomeznek eredetileg göndör a haja vagy egyenes? És mikor vágatta le kb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
képzeld el foggalmam sincs hogy göndör vagy egyenes a haja de 2009.szeptember 15.-e 3óra 25 perc 4 másodperckor végatta le a haját ISTenem
2010. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez most mire volt jó?Ha nem tod a válszt ak ne irj......
2010. nov. 25. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
XDXDXDXD
2010. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

őszintén: nem mind1??

nagyon el vannak a tinik szállva az ilyen faszomalól szalajtott sztárocskáktól. a világon semmihez sem ért, és ezt így szó szerint értsd. mindössze szép hangi adottságai vannak, de arról nem ő tehet. ez már születés előtt eldől.

adott neki valamit az g, amivel vissza tud élni, és befolyásolja a világ fiatalainak az élethez való hozzáállását.

(bár azért megbasznám)

2010. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem hullámos haja van, tehát a göndör és a sima között! Azt énsem tudom mikor vágatta le, de ha jól tudom, már megint hosszú a haja! :) És szerintem hajgöndörítővel,és hajvasalóval csinálják neki a frizurákat!
2010. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szentem egyenes haja van....
2011. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyenes haja van és sose volt neki nagyon hosszú haja. Hajpótlása van vagyis műhaj. :D
2012. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyenes.:)
2012. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!