Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bejönnek nektek az eredetileg göndör hajú lányok? Vagy jobban szeretitek ha valakinek egyenes vagy hullámos a haja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az egyenes jön be
2010. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

A göndör nagyon cuki :P


16/f

2010. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Van egy haverom, akinek egyenesen mániája a göndör haj :)

Van több göndör hajú barátnőm, nincsenek emiatt pasi gondjaik. :)

Szerintem tök jó a göndör haj! Főleg ha az a "gyapjas" fajta - a göndör hajó emberek általában vidámak, lazák, jó társaságot nyújtanak, jó humoruk van és kreatívak is - oké, tudom, ez megalapozatlan, de nekem ez a tapasztalatom.

Ismertem egy vállalkozó nőt, aki mesélte, hogy a cégnél, ahol dolgozott, vasalnia kellett a göndör haját, mert állítólag a göndör hajú üzleti partnert, pont a fenti társított tulajdonságok miatt kevésbé veszik komolyan. (Meg ugye egy üzleti cégnél a kreativitás se előny meg eleve az, ha valaki nem "sablon") Ezen én mondjuk ledöbbentem...

Az még hagyján, hogy a Jane Eyre-ben levágják egy göndör hajú kislány haját,azzal, hogy biztos hiú.

2010. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
nem a haj alakja és színe alapján válaszok párt. Spec nekem mind1, nem mérvadó ez. F
2010. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, bejönnek, de ehhez kell egy nekem tetsző arcforma is meg test is. Én például egy lányt tartok csak igazán szépnek eddig, mivel valami annyira megfogott benne hogy fél év után még mindig nagyon tetszik, pedig sajna már van pasija...
2010. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Imádom!

Ááá úgy szeretnék jól beletúrni egy szép göndör lányhajzatba és érezni a finom illatát... Ez a gyengém :)

2010. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!