Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is szánalmas...

Szerintetek is szánalmas Stohl András, hogy most hogy érzi bajban van, mindent megtesz h ne kerüljön börtönbe?

Figyelt kérdés
Mást már rég lecsuktak volna.Amúgy másnak esélye sincs ilyenre mint ő hogy elmegy ide oda segíteni hogy ezáltal lehet enyhébb büntetést kap.Ha ezt elsőre csinálta volna még talán meg is értem,de úgy hogy nem először okozott balesetet nem tudom sajnálni.Akkor is volt vele egy interjú és ott is szánta bánta bűneit,mégis megtette megint.
2011. júl. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De,egy féreg.A végén nem is fog menni
2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már a hülyeségei előtt is utáltam. Szar színész, nem tudom, mit ajnározzák annyira.

Annak idején a Császár Előd is megúszta, szerintem valahogy ő is "kiharcolja", hogy ne kelljen rács mögé mennie.

2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És még ő tart előadásokat a fiataloknak, hogy ne drogozzanak...xD tényleg nagyon hitelesen hangzik az ő szájából. Le kéne csukni a p*csába!
2011. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én vagyok hasonló véleményen.Nagyon jó "szinész" annyi embert próbál befojásolni evvel az álszentségével.Tele van az ujság avval hogy a kisgyereke már belebetegszik(márnak is belebetegedne a gyereke,ne a gyerekkel akarják megsajnáltatni).Amúgy meg múltkor rágtam nagyon be amikor avval kezdett jönni hogy az öreg már a baleset előtt is rossz állapotba volt és munkaképtelen.Elöször bezzeg próbált avval is jópofizni,most meg h ez nem jött be hátbatámadja.Szemét egy ember!
2011. júl. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!