Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Mester Tamás kontra Szíj Melinda!

Figyelt kérdés
Több napilap vezető hírként hozta, hogy Mester T. kijelentése miatt Szíj Melinda azt tervezi, hogy a következő adásban a zsűrinek hátat fordítva adja elő dalát. Jöhetnek a vélemények, érvek, ellenérvek!
2010. nov. 24. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kamu
2010. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

nem tudom miről van szó, hogy kik ezek, hogy mit adnának elő

de biztos hülyeség ><

2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni,de vmilyen szinten egyet kell h értsek Mester Tamással.Én sem gondolom úgy h Melinda érdemli a győzelmet,mert annyira nem oda való,ki is akart/akar szállni,nem tud örülni még ha jó véleményt is mondanak,annyira mogorva,hogy már idegesítő,és szerintem ha megnyerné,még annak sem tudna örülni,még azt is kétlem hogy egy rendes szívből jövő mosoly elhagyná az arcát.Eleinte szimpatikus volt,de most már kezd idegesítő lenni ez a tesze-toszasága meg befelé fordultsága..Nyerjen olyan,aki szívvel lélekkel csinálja ezt az egészet,és tud is örülni...
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...ez a hátatfordítósdi amúgy sztem is kamu,mert akkor nem csak a zsűrinek fordítana hátat,hanem a nézőknek is.
2010. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd hasraesve betipeg Szíj Melinda és Mester Tamás támogatja. Nem,nem szól Melinda szemét lehunyva, nem vagyok díva, csak alkatrészek eladója.Ennek a nőnek bármit mondanak, hunyorogva pislog nagyokat.Melinda drága fordíts csak hátat, eddig is untam hülye vigyorodat.
2010. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mesternek van igaza Melinda meg menjen haza!!!
2010. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nálam mindenki 100%! Az nem baj, ha különbözik a vélemény és máshogy ítéljük meg az adott esetet, nálam az számít, ha okosan, emberi hangnemben tesszük mindezt. Amúgy én egy jó bedobott reklámfogásnak ítélem meg a hátra fordítosdit(lobbizás a még több szavazatokért).
2010. nov. 25. 11:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj ez lemaradt! Mesternek a korábbi adások egyikében Tolvai Reni alkatára tett finoman, de csípős megjegyzést, és Reni semmilyen ellen kampányba nem kezdett.
2010. nov. 25. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mester Tamás, és a többi zsűri is azért van ott, hogy megmondja a versenyzőknek az igazat. Kár, hogy csak Tamás és Friderikusz teszi ezt meg... Én mindenképp neki adok igazat. Amúgyis irritál Szíj Melinda...
2010. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Borzalmas savanyú uborka....
2010. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!