Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda 1800 fővel...

Szíj Melinda 1800 fővel koncertezett tegnap! Vélemény?

Figyelt kérdés
Én nem gondoltam volna, hogy színpadra áll ... de mégis erőt vett magán.
2011. febr. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most sok vagy kevés?Mert nem lehet kivenni a kérdésből.

Én nem szeretem Melindát,nem való neki ez a nagy felhajtás.

Tele van sok negativummal és bárki hozzászol egy jó szót még azt sem veszi komolyan.Vannak emberek akiknél ha fejre is állun akkor sem lehet rajtuk segiteni.Szerinem nagyon sokat szeretik és kap sok jó biztató szót,mégis mást nem von le csak a negativumokat és ez hosszabb távon már nagyon idegesítő.Örülök hogy nem ő nyert,nem tudta volna birni azt a tempot ami a győzelemmel jár.Igyis szerintem nagy harc fojik ellene minden egyes koncert elött hogy egyáltalán fellépjen.Előbb kellett volna gondolkodnia hogy mivel jár egy ilyen müsor és csak aztán jelentkezni.Valakinek hiába adatik meg a tehetség ha nem tudja kihasználni,másnak sem könyörögnek egy meloért ha netán nem akar ott dolgozni hiába tudják h jo munkaerö,majd keresnek mást.Szerintem amúgy hagyniuk kéne a tv 2 nek hogy visszamenjen a régi életébe és éljen nyugodtan tovább,ha ennyire nem szereti amit csinál.

2011. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az a véleményem hogy megenném a rántott sajtot hasábkrumplival.

amúgy utálom a megasztárt meg minden ilyen műsort mert csak arról szól hogy az emberek pénzét leveszik és nincs abban az időszakban normális műsor a tv-ben mert minden arról szól.

2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miféle szíj melinda menjen traktortárulni azvaló neki
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ott voltam.Fantasztikus volt,nagyon kedves nem mint amilyen szerencsétlennek beállitották . Talpraesett,szép,csinos,aranyos. !
2011. aug. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!