Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Szíj Melinda esett ki a Megasztárból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki.
2010. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Repesek a boldogságtól.xD
2010. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem kellett volna idáig eljutnia.
2010. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hangja nem tetszett nektek vagy csupán nem volt szimpatikus?
2010. dec. 16. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Rég ki kellett volna esnie, szerintem nem olyan tökéletes a hangja mintamennyire istenítették. A beszéde is selypítős és ez az éneklésénél is kitűnik. Csak a botfülüek nem vették észre. Amúgy meg elég hangulat ember, amit elég nehéz elviselni.
2010. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hallelujah:)
2010. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a döntőbe sem kellett volna bejutnia!! azt mondta hogy köszöni szépen a zsűrinek hogy levette a terhet a válláról!!

Legalább annyira utáltam mint a Király L Norbit z xx-faktorból!!

2010. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiesik és akkor nem,hogy büszke lenne magára,hogy eddig eljutott,nem!Ő megköszöni a zsűrinek,hogy levette a terhet a hátáról!Akkor minek jelentkezett?nem?
2010. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj de hülye vagyok,a válláról!Mindegy!:P
2010. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örültem, mikor megtudtam, de igazából nem káröröm volt ez, hanem az, hogy van igazság is a világon. Figyelj, odament egy görbehátú, negyvenfokbaniskardigános, lebiggyedő szájú töpörödött nő, hogy majd ott siránkozik egyet, megsajnálják, mint a Tabánit, egyszer - kétszer elejti, hogy mennyire nyomorult, és ugrik még 5425124 szavazat ... Kicsit átlátszó volt. Ha nem ilyen lett volna a stílusa, nem az emberi érzelmekre alapozta volna a karrierjét, 1. megérdemelte volna, hogy a fináléba jusson, 2. többen szerették volna, 3. elfogadható személyiségű nőként tekintenénk rá. De ő csak lehorgasztotta a fejét, sápinyált, hogy ő nem való oda, úgy mozgott a színpadon, mint egy pingvin, csoda, hogy eddig bírta a szavazatokkal.
2010. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!