Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Toby Stephens jó...

Szerintetek Toby Stephens jó színész?

Figyelt kérdés
Jane Eyre-ben játszott...
2010. dec. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is abban a filmben figyeltem fel rá, és akkor kicsit utánaolvastam. És megdöbbenve láttam, hogy hány féle karaktert el tud játszani.


Szerintem jó színész, minimum a Jane Eyre miatt is :)


És hát volt kitől örökölnie, édesanyja is színésznő (Ő játssza McGalagonyt a Harry Potterben :)

2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj de jó, akkor nem csak én gondolom így. :)

igen, énis utánanéztem, az anyja 2 oscart is kapott!

olyan kár hogy ilyen kevés filmben játszik :((

egyszer ugy elmennék Londonba megnézni a szinházban. :D

na de más vélemény???

2010. dec. 20. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2006-os Jane Eyre után nálam a legjobbak közé lépett, függetlenül az édesanyja színészi kvalitásaitól. Kukkants bele a youtube- on a Hamlet előadásába. Döbbenetes. Nem véletlenül szokták nevezni a "brit kaméleonnak". Ha megfigyeled, a legtöbb színész az összes filmjében ugyanazt a mimikát, jellegzetes arckifejezéseket használja. Őnála viszont pl. a Halj meg máskor c. James Bond filmben olyan mimikát láttam, ami a Jane Eyre-ben fel se bukkant.(Őszintén szólva,ha ott látom először,nem is vagyok rá kíváncsi, többé, annyira meggyőzően alakította azt a visszataszító karaktert.)

Ajánlom figyelmedbe a Vexed c. sorozatot,ő az egyik főszereplő. Sajnos Mo-on nem adják, ebből is csak a youtube-on láttam részleteket,remélem egyszer behozzák vmelyik adóra.

2012. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugye? Annyirta tehetséges... Egyszer, ha sokáig Londonban leszek, látnom kell... sztem én ott sokkolnék be a nézők között amikor meglátnám... azok a szemek... hajj :D
2012. júl. 3. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, kedves Toby S. rajongók :)


Örömmel vettem észre, és gondoltam, veletek is tudatom, hogy T. S. új sorozata már elérhető a neten, magyar feliratozással. A címe: Vexed, és egy nyomozópáros egyik tagját alakítja benne. Rendkívül jó poénokkal, lendületes, jó sztorik. Igazán kibontakoztatja a mimikáját és a komikusi képességeit. Én konkrétan sírtam a nevetéstől. Eddig két évad van fent, kevés résszel (első évad csak 3, második 6 részes.) Megnézhető pl. az onlinewebfilmek.blogspot.hu oldalon.

2013. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!