Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szente Vajk jó...

Szerintetek Szente Vajk jó színész? Mi a vélemyényetek róla?

Figyelt kérdés
Mert most hogy vezeti a szeretlek magyarország című műsort szerintem jól áll neki a műsorvetetés, de színpadon még nem igazán láttam, max a made in hungária filmeben, de ott nem volt túl nagy szerepe.
2011. okt. 9. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik kedvencem,főleg a Macskákban tetszett nagyon,igaz,az már 3 éve volt lassan,mikor láttam
2011. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos jó darab lehet, én sajnos nem láttam, de tök cuki műsorvezető, nagyon beleéli magát :D
2011. okt. 11. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! Kedvenc színészem! :D zerintem elképesztően édes, vicces és helyes pasi, és nagyszerű színész, és a hangja.. Ha meghallom, hogy énekel, vagy csak beszél, mindig elmosolyodok, boldoggá tesz. Nem tudom miért. Olyan különleges, és aranyos :) Ja, és senki más nem tudja úgy mondani, hogy Magyarország, szeretlek! mint Ő :) Ő szerettette meg velem a színházat, és a musicaleket, tervezem hogy több alakítását is megnézem. Legközelebb a Csoportterápiát fogom, január 5-én. Már alig várom! :D

A százhatvan valamennyi centiével pedig olyan kicsi és édes, hogy wáá! egysszóval: IMÁDOM! (L)

2011. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kétségtelen :) Én 2016.04.21-én voltam a Magyarország,szeretlek című műsor gyereknapi részének a forgatásán mint ,,statiszta" (vendégek voltunk de ugyan azt csináltuk mint ők). Szóval Vajk: Azta xD ♥ Sztem nagyon aranyos a maga kis 166 cm-jével a beszédéve a hangjával mindennel xD színészként még nem láttam de biztos annak is nagyon jó :) Magyarok közül ő az első Harsány Levente pedig a második kedvenc Magyar celebem :) Ő szerettette meg velem a hazámat, mással el sem tudnám képzelni a Magyarország, szeretlek-et ♥ :) És neked kérdező mi róla a véleményed ?
2016. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A humoráról nem is beszélve :) ♥
2016. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A dumáját csípem úgymind. Aranyos fazon.
ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!