Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz hogy Piramis koncert...

Igaz hogy Piramis koncert lesz vag van Révész nélkül? Szerintetek? Piramis nincs Révész sanyi nélkül!

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig van, Piramis Plusz néven valami fiatalabb csávó énekel (nem rosszul) és van egy új basszusgitáros Som helyett. A youtube-on meghallgathatod!
2011. jan. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A koncertről hallottam, de a cserékről nem. Som szegény már lenullázta magát, Révész meg azt hiszi, nélküle nincs hazai zeneipar.

Ismerősöm ment/megy a koncertre, majd kifaggatom:D

2011. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én régi Piramis rajongó vagyok, valóban új az énekes, de már több éve.Legalább kettő, mert már Alsóörsön a 2008 évi Harley találkozón is ő énekelt, nagyon jól, hasonlít is a hangja Révész Sándoréra.

Csoki, Nyemcsók János a neve.

Ugyanúgy imádom a Piramist mint régen, csodálatosak a számaik, pedig nehezen szoktam elfogadni a kedvenceimet más énekestől, de ő tényleg jó.

Most karácsonykor, 26-án is ott voltam a Petőfi Csarnokban a koncertjükön.

2011. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, igaz, ahogy már írták, a Csoki az, aki korábban a Manhattanben is énekelt (ezt nem szeretem), és előtte a Fixben (ez viszont remek és ajánlom mindenkinek!!!)...


http://www.youtube.com/watch?v=CzEvBESGxVg


Amúgy nem olyan fiatal már ő se.

2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!