Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg minden híres ember /...

Tényleg minden híres ember / sztár így áll hozzá a rajongóihoz?

Figyelt kérdés

"Lesüllyedés még mélyebbre


Nem tudom ki vette észre, de a rock-sztárok többsége manapság kezd egyre vissza esni a "rajongóik" közé, de ezzel még nem is lenne baj, azzal inkább, hogy azoknak a legaljábbjjaik közé.... Akik csak azért mennek el a koncerjeikre, mert "úú, itt van ez az arc, de úristen mega jófej". Lövésük sincs a rock and rollról, sem a honi helyzetükről. A magyar rock sztáros többsége is mostanában a legaljaira süllyes le spanolási szinten: Értsd: kurv* híres befutott arcok érintkeznek kis senkiházi p*csökkel.


Oké, ez valamennyire beképzeltség is, de ez van. Ebben az iparban igenis kasztok vannak, nem kéne egy szint alá sülyedni. Már csak a magunk érdekében sem. Mert lehet az vicces, ha Riki Church a Mustáros Gizivel beszélget a koncerten mustár ügyben, aki full rátámaszkodja vallja be neki, de be van épp baszva, vagy lehet az is vicces, ha Lukács a Tankcsapdából odamegy a Virslis Mariskához spanolni virsli ügyben. Ezer ilyet láttam már. A legutóbbi bulin pl AFC Tomi is ott spanolt egy rakás gyökér szarral, akikre még a lecsót is ráfosnám legszívesebben. De ott van Vörös Andris is a Superbuttból, akiket legutóbbi koncertjükön láttam egy rakás "eszemfaszom, széthánytam magam, anyu elengedett, úúú" tinilánnyal. Ennek mi értelme van? És TUDOM, hogy ők is így vannak velük. De akkor minek kell odamenni, és jópofizni...? Ez egyszerű képmutatás, de persze marketing is egyben talán. Spanoljunk sz*r arc f*skeverőkkel, hátha elterjesztik, hogy mi kik vagyunk.



Én sosem spanolok le sz*r arcokkal. Arról van szó, a környezeted produktuma vagy... Ha sz*r arcokkal mutatkozol, előbb utóbb veled is azonosítanak azokkal... Sz*r arcokkal mutatkozol = sz*r ember vagy = sz*r amit csinálsz... Nem kéne már ebbe a hibába esni egyes ilyen híres ismerőseimnek sem, mert lehet az híres, ha rekordokat döntöget a magyar zeneipar terén, ahogy kell - de az meg szánalmas is, ha le spanol kukásmellényes balf*szokkal. Beszélgetni persze lehet, de sosem feledjük, kik vagyunk.


Persze mi is emberek, de felsőbb rendűek. Übermenschek. Ezáltal nem kéne érintkeznünk a legaljával. de egyesek mégis megteszik. És nem Rikit akarom én bántani, meg őszintén senkit sem, csak hülyére röhögöm magam, mikor egyes ilyen hatalmas befutott valakik odamennek egy sz*r jelentéktelen senkihez, aki be van b*szva, és osztja az észt, és hatalmas nevek ott helyeselnek neki, hogy "igen Tibikém, jól tetted, hogy lehánytad a Skodádat alkoholmérgezésedbem" pacs-pacsi....



Ez Los Angelesben, vagy Seattleben nem így megy. Vagy bármely szubkultúrában akár. Meg kell tartani a kellő távolságot a sztároknak a rajongókkal."


( [link]


2010. márc. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Őszinte véleményem az, h te egy nagyon beképzelt ember lehetsz ha megszólalnál egy társaságban, ahol én vagyok ez rögtön lejönne nekem és nagyon utálnálak,mert igen is mindenki ember még a sztárok is mi az, h valaki egy lepukkant ember? talán te jól nézel ki ha be vagy rúgva? Úgy írsz, mint ha ők ISTENEK lennének és nem emberek és Amerikában miért nem működik így? talán azért,mert testőrök veszik körül őket és még csak meg se tudod őket közelíteni nem, h elbeszélgetsz vele arról, h be vagy baszva meg hasonlók! Tudod nagyon felidegesítettél nem is írok többet, de szerintem gondolkozz el azon, h TE milyen ember lehetsz ha lenézed azt aki egy árus pl!
2010. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez nem az én véleményem, hanem Hozéé (talán hallottál már róla, szeret villogni a médiában, néha szerepel itt-ott, de nem tud nagyon mást felmutatni azon kívül hogy Mansont majmolja...)

Asszem érthető volt, hogy az ő blogjából idéztem...!!!

2010. márc. 14. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok nem nem jött le, mert nem ismerem ezt a fazont, de a véleményem akkor is ugyanaz!
2010. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ez a Hozé embernek nevezett valami tényleg komolyan gondolta?:D

Pont, hogy az a kis senkiházi, nyomoronc, kis SENKI tartozik a legnagyobb alja nép közé, akire egy igazi sztár, úgy tekint, mint egy utánozó, naplopó, semmirekellő, szánalomkeltő, kis hülyegyerekre...

Honnan vette, hogy Ő egy VALAKI egyáltalán???

Tudja egyáltalán, hogy ha ránéz egy ember, vagy akár egy állat, mit lát? Egy kis SENKIT! Aki marha keménynek akar látszani, meg k.rva nagy "egyéni stílusa" van, meg mindenki besz@r a látványától...Szánalmas, mikor valaki ilyeneket képzel magáról...

Pedig ha egy ember ránéz, csak egy feltünési viszketegségben szenvedő, kis nyomoroncot lát, akitől még egy csiga sem sz@rja össze magát, hanem elröhögi...

Ugyanolyan tömegember, mint a többi, magát egyedinek képzelő hülyegyerek, vagy rosszabb esetben nem gyerek, hanem IQ nuku "felnőtt".

2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj ez a napiszaros hozéé :D:D annak adni a véleményére..pff...(N)
2010. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vörös Andrisss meg Hozéé nameg fakin'AFC Tommmi,te jó ég ki a fr@ncok ezek????Honnan tudnának ezek LESÜLLYEDNI???Ahhoz előbb fel kellene emelkedni.........:D
2010. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy barom ez az izéhozé...

a sztárok is ugyan olyan emberek mint mások.

és akkor ha már ezt írta. akkor ilyen alapon őt múltkor mért engedték be az interaktívba? és Zola meg Gabi mért beszélgetett vele? vagy a reggeli? Hozé is csak egy kis senkiházi... ha így működne a világ ahogy ő leírta ő lenne az első szerencsétlen akit kiröhögnek a sztárok!

2010. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyet értek a többiekkel.Szerintem nem léteznek "kasztok", és attól még, hogy valaki színpadokon kornyikál, még nem lesz felsőbbrendű lény, mint a többi ember.A sztárok is ugyanolyan emberek, mint bárki más, csak az esetek 90%-ában sokkal beképzeltebbek.Attól még, mert egy sztár (vagy egy társaságában népszerű ember) szóbaáll egy - a te szavaiddal élve - "aljanpbe tartozó senkiházival", még nem kell kiröhögni érte, hiszen ez csak azt bizonyítva, hogy nincs elszállva magától.Egyébként meg szerinted igazságos az, ami pl.a koncerteken megy?10-20 ember agyontapossa egymást (nagyon ritkán halálra), csak azért, hogy 1 ember aláírja a cetlijét...Szerinted ez normális?Na, mindegy, már engem is sikerült rendesen feidegesítened, nyugodtan le is pontozhatsz, nem érdekel! (Egyébként én eddig az összes kommentelőt felpontoztam.)
2010. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!