Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vastag Csabi-rajongók! Hallott...

Vastag Csabi-rajongók! Hallottátok már a Hangokba zárva c dalt Bereczki Zoli előadásában?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Csabit, tényleg. De meghallgattam a Bereczki-félét, hát Csabi sehol nincs. Tudom, Bereczki nem most kezdte, így aztán nincs értelme összehasonlítgatni. Csak arra lennék kíváncsi, van-e olyan Csabi-rajongó, akinek tökmindegy, ki az a Bereczki Zoli, szerinte Csabi akkor is, és csakazértis jobb?:)

http://www.youtube.com/watch?v=P_X_HboGFXs (45 mp-nél kezdődik)


2011. jan. 5. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
És hallottad már Nikolas előadásában? Még ahhoz képest sincs a Csaba sehol. Keresztes Ildikó verheti a fejét a falba, hogy annó a Vecát kiejtette a Csabáért.
2011. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Veca gyönyőrűen énekelte volna szerintem ezt a számot...

Bár én nagy Niko őrült vagyok, és szerintem ő is nagyon jól énekelte. Persze a Bereczki előadás is nagyon jó.

De biztos van ilyen elvakult Csabi rajongó....

2011. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom Bereczki Zolit, elismerem a tehetségét, énekben, színészetben, mindenhol!

Azonban nekem Csabi verziója valamiért jobban tetszik.

Nem mondom, hogy Bereczki nem jó, sőt. Nagyon is jó... De Csabiéból én több érzelmet érzek - bár elismerem, becsúszott néhány hamis hang -, míg Zolinál arra tudok csak figyelni, hogy milyen profi.


Nikolasé szörnyű volt. Szerintem.

A neten fent van Vecától és Norbitól is ez a szám... Egyikre se mondanám, hogy jól sikerült...

2011. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, Csabi sokkal érzelmesebben énekelte ezt a dalt szerintem (=
2011. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Norbié valóban hallgathatatlan, de a Vecáé sokkal jobb, mint Csabáé. Én tartom magam ahhoz, hogy Nikolas és Veca finálénak kellett volna lennie.
2011. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj, mi a francért beszéltek itt arról, hogy milyen finálénak kellett volna lenni?Lejárt lemez...

Kérdésre a válasz, Bereczki hangjából árad a profizmus, fantasztikusan énekli ezt a számot (is).Bár nekem ez a szám eredetiben tetszik inkább...(Egy Csabi kedvelő)

2011. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na...Igen, hallottam Zoli előadásában is ezt a dalt, hiszen ez az Ő dala... Dóri, a felesége, neki íratta a születésnapjára.

Szerintem Csabi nagyon jól énekelte, de Zolit tényleg nem tudja lekörözni :D

És Nikolast meg ne hozzuk ide, ő a közelébe sem ért Csabinak se!

2011. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem Bereczki Zoli előadása a legjobb, se Csabáé se Nikolasé nem tetszett.. A többiét nem ismerem, de nem is fontos. viszont szivesen meghallgatnám mondjuk Tabáni Istvánnal. Az érzelmek nála is nagyon jól átjönnek.. :)
2012. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!